Ana sayfa İnternet Siteleri Tatilbudur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tatilbudur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3

1997 yılından günümüze aralıksız hizmet veren Tatilbudur.com kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Firma, TURSAB belgesi ile hizmet sunmakta ve gemi, uçak, tur ve otel gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Turizm alanındaki hizmeti ile ön plana çıkan ve son derece başarılı olan Tatilbudur.com, hizmet talebi olan müşterilerine en kaliteli anlayış ile hitap etmektedir.

Tatilbudur.com hem bireysel hem de kurumsal hizmetler sunmaktadır. Kurumsal hizmetler arasında ise fuar organizasyonları, motivasyon gezileri, uçak bileti temini, açılış ve kutlama organizasyonları, geziler ve vize hizmetleri de yer almaktadır. Firma her yönden müşterilerini memnun etmekte ve ihtiyaçlarını da karşılayabilecek şekilde hizmet sunmaktadır.

Aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri aracılığıyla müşteri temsilcisi ile herkonuda destek alabilirsiniz.

Tatilbudur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0(850) 333 27 87
0(216) 531 14 60

Tatilbudur Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:
musteri.iliskileri@tatilbudur.com

Tatilbudur.com Satış Sonrası Olan Destekler İçin Numarası:
0(850) 333 10 10

Arama Terimleri: tatilbudur çağrı merkezi numarası, tatilbudur iletişim bilgileri, tatilbudur müşteri hizmetleri iletişim, tatilbudur müşteri hizmetleri numarası, tatilbudur telefon numarası, tatilbudur irtibat tel, tatilbudur şikayet, tatilbudur şikayet hattı, tatilbudur email adresi, tatilbudur destek hattı, tatilbudur çağrı merkezi numarası, tatilbudur iletişim numarası

3 YORUMLAR

  1. 13.01.2020 tarihinde firmanızdan 05,,12 temmuz tarihli 277960661 rezervasyon numaralı balkan turu satın aldım, pandemi nedeniyle mart ayı sonunda iptal güvence paketim olduğu için turumu iptal ettirdigim halde, bugüne kadar yazışma ve telefon görüşmelerime rağmen para iadesi gerçekleşmedi,,, yazıklar olsun size mahkemeye mi basvurmam gerekiyor,, Kaldı ki döviz kuru üzerinden alınmış olan bu tur,, bu kadar döviz artışindan sonra nasıl ödeyeceksiniz 😠😠😠

  2. 04/07/2020-11/07/2020 tarihleri arasında 275785297 nolu rezarvasyon numaralı tatil iade paramı 28/05/2020 tarihinde iptal ( 3. ayda 26/05/2020 tarihinden önce iptal edemeyiz dediler.) ettirdiğim halde henüz yatırmadılar. Tatilbudur un finans sponsoru olmak zorunda değiliz iptal edildiği halde 9 aydır tatil budur’a sporsor olacak imkanda hiç değiliz mağduriyetim ile alakalı kimse çözüm üretememiş. Yaklaşık 30-40 aramada sadece not alındı diye boş boş telefona çıkan insanlar ile konuşmaktayız. Dünya genelini anlıyoruz. Ancak biz Kurumsal gözüken firmalardan daha zengin değiliz.

  3. NURULLAH CETIN ISVICRE
    haziran ayi itibari ile tatil Budur sirketinden 2 kisilik hersey dahil 2 kisilik i hafta tatil satin aldik. pandemi nedeniyle iptal oldu. üzerinden 6 ay gecmesine ragmen tarafimiza hic bir geri ödeme yapilmadi. görüsdügümüzde Tama bey efendi paranizi geri iade ediyoruz dedikleri halde su an itibari ile hic bir ödeme yapilmadigi gibi herhangi bir bilgide verilmemektedir.
    Yurt disindan ödeme yaptigimiz icin döviz bazinda ugradigimiz zarar neredeyse % 40 lara geldi..
    bundan dolayi bir daha bu acentadan herhengi bir rezervasyon yapmiyacagim gibi kimseyede tavsiye etmiyecegim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here