Ana sayfa Uygulamalar Tavla Plus Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavla Plus Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
tavla plus cagri merkezi
tavla plus iletisim

Zynga tarafından geliştirilen Tavla Plus, günümüzde internet üzerinden online olarak tercih edilen en yaygın oyun türleri arasında yer alır. Zynga tarafından geliştirilmesi nedeniyle oyun ile ilgili her türlü teknik problem hakkında iletişime geçeceğiniz adresler Zynga aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Farklı platformlar üzerinden hizmet sunan firma müşterilerinin ve kullanıcılarının her konuda geri bildirim vermeleri için uygulama içinden veya alternatif diğer iletişim kanalları üzerinden iletişim desteği sağlar. Tavla Plus iletişim merkezi ile görüşme sağlamak için güncel iletişim sayfaları üzerinden veya uygulama ekranı üzerinden iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Tavla Plus Destek Merkezi

Tavla Plus uygulaması hakkında yaşadığınız sorunların çözümü için farklı yöntemler kullanarak firmaya geri bildirimde bulunmanız mümkündür. Oyun açılmama sorunları, uygulama içi satın alımlar veya diğer konularda destek merkezi üzerinden yer alan konulardan herhangi birini seçerek iletişime geçebileceğiniz en iyi yöntemleri görüntülemeniz mümkündür. Bahis tutarları, oyun açılmama sorunları ve tavla oyununa dair her konuda Zynga resmi iletişim sayfaları üzerinden dilediğiniz konuda yardım alabilirsiniz.

Tavla Plus Online İletişim Formu

Zynga tarafından geliştirilen Tavla Plus hakkında tüm geri bildirimlerinizi iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan oyun ve konu seçimlerini yaptıktan sonra iletişim ve kişisel bilgilerinizi de iletişim formu üzerinde yer alan bölümlere eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Mesajınızı form üzerinden iletmenizin ardından form üzerinde belirttiğiniz iletişim yöntemlerine göre uygulama geliştiricileri tarafından yaşadığınız sorunlar hakkında tarafınıza geri dönüşler yapılacaktır. Tavla Plus hakkında en hızlı ve etkili iletişimi iletişim formunu kullanarak iletmeniz mümkündür. İletişim formu için ayrıca yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü de ekleyerek göndermeniz halinde çok daha kolay bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Tavla Plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavla Plus müşteri hizmetleri telefon numarası ile günümüzde aktif olarak hizmet vermemektedir. Bu nedenle Tavla Plus kullanıcılarının diğer online iletişim kanalları ile firma ile görüşme ve sorunlarına çözüm önerileri araması gerekmektedir.

Tavla Plus İletişim E – Posta Adresi

privacy@zynga.com kurumsal iletişim e – posta adresini kullanarak Tavla Plus uygulaması ile ilgili olarak sorunların geliştirici firmaya iletilmesi mümkündür. E – posta ile iletişime geçerken iletilerinizin hangi uygulama ile ilgili olduğunu belirten açıklamalar ve ek dosyalar ile gönderilmesi çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Kısa süre içinde uygulama ile ilgili tüm konularda e – posta yöntemi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Tavla Plus Şikayet Hattı

Tavla Plus ile ilgili tüm şikayetlerinizi iletmek için iletişim formu üzerinden veya e – posta yöntemi ile görüşme sağlamanız gerekir. Tavla Plus ekibiyle görüşme sağlayabileceğiniz tüm iletişim kanalları üzerinden şikayet bildiriminde bulunabilir ve hızlı geri dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tavla Plus Sosyal Medya Hesapları

Tavla Plus sosyal medya hesaplarını kullanarak uygulama hakkında her konuda geri bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür. Tavla Plus’ın resmi sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek oyun hakkında yapılan yenilikler, sorun çözümleri ve bonuslarına ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz. Facebook hesabını takip ederek Zynga’nın Tavla Plus başta olmak üzere diğer tüm güncel benzer oyunlarını takip edebilir ve en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Tavla Plus’ın Facebook adresini kullanarak en kısa sürede her konuda geri bildirim verebileceğiniz gibi kurumsal destekte alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here