Ana sayfa Alışveriş Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

1924 yılından bu yana hizmet veren Teka, vitrifiye, banyo ve mutfak gereçleri ile endüstriyel kaplar alanında üretim sağlamaktadır. Alman menşeli olan bu firma, “beer kegs” üretimi konusunda da dünya lideri olmayı başarmıştır.

Dünya genelinde 25 farklı fabrikası bulunan Teka, her geçen gün daha da yenilikçi davranarak gelişmeyi ve büyümeyi de başarmaktadır.
Bir sanayi grubu olan ve araştırma geliştirme alanında büyük başarılar elde eden Teka, sadece bir kap su ile yıkanabilme özelliğine sahip olan fırınlar üretmektedir.

Mutfaklarda Apple marka ürünler ile senkronize çalışabilen mutfak gereçlerinin üretimi konusunda da bu firma dünyanın önde gelen grupları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda firma geniş bir servis ağına da sahiptir.

Aşağıdaki verdiğimiz iletişim numarası aracılığıyla herkonuda detaylı destek alabilirsiniz.

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 78 56

Arama Terimleri: teka çağrı merkezi numarası, teka iletişim bilgileri, teka müşteri hizmetleri, teka müşteri hizmetleri numarası, teka telefon numarası, teka irtibat tel, teka şikayet, teka şikayet numarası, teka email adresi, teka iletişim, teka çağrı merkezi, teka iletişim numarası

2 YORUMLAR

  1. almış olduğum sc156a00794 ankastre fırının saati çalışmadığını defalarca telefonla ilettiydim halde yapmadılar.

  2. merhaba, bulaşık makinesi çalışırken kapağını açtım. Ama kapağını kapattığımda tekrar çalışmadı. İçinde kirli su kaldı. Elektrikle bağlantısını kestim. Tekrar çalıştırdım ama yine de çalışmadı. Neden olabilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here