Ana sayfa Alışveriş Teledünya Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teledünya Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2
teledunya musteri hizmetleri
teledunya iletisim

Teledünya Türksat Kablo TV hizmetlerine ilişkin her konuda firma ile görüşme sağlamak ve teknik destek almak için çağrı merkezi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile alternatif online iletişim kanalları üzerinden de destek sağlayan firma hızlı ve kaliteli iletişim desteği sunar. Teledünya iletişim merkezi üzerinde yer alan mevcut güncel tüm iletişim kanalları Kablo TV ve Kablonet hizmetlerine ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz. Abonelik işlemleri, ürün ve hizmet detayları, fatura ödeme ve teknik destek başta olmak üzere çeşitli konularda 7 gün 24 saat iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Teledünya Müşteri İletişim Merkezi

Teledünya hizmetlerine ilişkin Türksat A.Ş. Kablo ürün ve hizmetlerine ilişkin kurumsal desteği güncel iletişim kanalları üzerinden alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile iletişim merkezi üzerinden; internet, telefon, televizyon hizmetlerine yönelik tüm konularda iletişim merkezini kullanabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezi, online iletişim formu, SMS ile yardım, engelsiz iletişim hattı ve şubeler ile aktif olarak firma tarafından müşterileri için destek sunulur. 

Teledünya Online İletişim Formu

Online iletişim formunu kullanarak Teledünya ile ilgili sorunlarınızı firmaya iletmek ve teknik destek almak için işlem gerçekleştirebilirsiniz. Paket ve tariflere ilişkin hizmetler ile teknik destek hizmetlerine yönelik tüm konularda profesyonel yardım almak için iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online işlemler kanalları ile firmanın tüm ürün ve hizmetlerine yönelik konularda 7/24 işlem yaparak kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Teledünya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teledünya ücretsiz çağrı merkezini arayarak her konuda taleplerinizi ve şikayetlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. İletişim kanalları arasından en kısa sürede yanıt almak için tercih edebileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası ile birçok farklı işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Öte yandan genel müdürlük iletişim numaralarının da kullanımını gerektirecek konularda da aramalarınızı yapmanız mümkündür.

 • Teledünya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 804 44 44 / 126
 • Teledünya Genel Müdürlük Telefon: 0 312 925 70 00
 • Teledünya Faks Numarası: 0 312 925 70 01

Teledünya Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

İki farklı çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firmaya telefon ederek ücretsiz olarak müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Günün her saatinde yapacağınız tüm aramalar için hizmet taleplerine göre müşteri temsilcisiyle uzun süre hatta beklemek zorunda kalmadan görüşme sağlayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden yapacağınız tüm aramalar kısa süre içinde yanıt almanız ve karşılaştığınız sorunlar için çözüm üretilmesini sağlamamayı hedeflemektedir.

Teledünya Şikayet Hattı

Kablo TV Teledünya hizmetlerine ilişkin tüketici şikayetlerinin bildirimi için firmanın güncel tüm iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. İster online ister doğrudan iletişim kanalları ile tüketici şikayetlerinin iletilmesi mümkündür. Şikayet bildirimleriniz için kullanacağınız tüm iletişim kanalları kısa sürede yanıt almanızı sağlar. Tüm şikayetleriniz için alternatif iletişim kanallarını etkili biçimde kullanabilirsiniz.

Teledünya Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek Teledünya ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca söz konusu ürün ve hizmetlere ilişkin geri bildirimde bulunmak ve kurumsal destek almak için resmi sosyal medya hesaplarının kullanılması mümkündür. Teledünya resmi sosyal medya hesapları:

2 YORUMLAR

 1. İnternet hattınız çok kalitesiz ve kötü. Bağlantıları çok zayıf. Donma ve hat kopması yaşanmaktadır.
  Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.
  Sinema paketleri dahil hepsi açık. En dolu paketi kullanmaktayım. Buna rağmen çok kötü. Şikayet hattını arıyorum cevap veren yok. Yazıklar olsun.
  Sözleşmem bitince hemen fes edeceğim.

 2. Benim babam 93 yasinda ve iki sene once inme geldigi icin konusamiyor. Ben de bu ulkede yasamiyorum. Covid nedeni ile 1.5 sene gelemedim. Ben yokken kablonun kutusu bozulmus, 10 ay kadar once. Tamirci getirmis bakicisi problem kutuda onun icin kablo sirketini arayin demis. Aramislar babam konusamadigi icin kimseyi gondermemisler kutuyu degistirmeye. Bakici dun aradi kutunun garantisi dolmus demisler. Iyi o zaman soyle gelip yenisini taksinlar ben de parasini vereyim dedim babamla konusmadan bir sey yapmayacaklarini soylemisler. Babamin inmeli oldugunu konusamadigini soyleyince “yok ille onla konusacagiz yoksa bir sey yapilmaz demisler”. “10 aydir servis vermeden para aliyorlar, o zaman kapatsinlar servisi” dedim, ona da yok olmaz baba ile konusmadan kapatamayiz demisler. Ben kulaklarima inanamadim. Bu nasil is, tamir et parasini verelim diyoruz “Hayir” diyorlar, kapatin o zaman diyoruz “Hayir” diyorlar. Bu dupeduz dolandiricilik, her inmeli yasliya bunu yap, topla paralari, oh ne ala memleket. Ben yarin babamin dilekcesi ile gidecegim ofislerine, bu Covid’de babami goturecek deli degilim, benim bile gitmemem gerek ona virus tasima ihtimali nedeni ile. Ama ahlaksizlik, sahtekarlik bu ulkede anlasilan boyle buyuk kuruluslara bile girmis, cok yazik. Bakalim yarin ne olacak. Insallah bu sefer mantikli ve ahlakli birine rastlarim da bu isi cozumler medeni bir sekilde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here