Ana sayfa Sosyal Medya Telegram Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telegram Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

17
telegram iletisim
telegram musteri hizmetleri

Son yılların en popüler mesajlaşma uygulamalarından Telegram kullanıcılarının güvenliği ve sorunlarının çözümünü gidermek için kurumsal iletişim kanalları ile destek sağlar. Doğrudan telefon numarası veya çağrı merkezi ile iletişim kuramayacağınız için firmanın sunduğu aktif online iletişim kanalları üzerinden işlem yapmanız gerekecektir. Bunun için Telegram iletişim ve yardım sayfaları üzerinden yer alan alternatif işlem kanallarının tamamına erişim sağlayarak hesap silme, gizlilik, güvenlik ve diğer hesap ve hizmet işlemleri için destek alabilirsiniz. Güncel iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede online iletişim kanalları ile kısa sürede her konuda destek alabilirsiniz. Diğer yandan Telegram ile iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınızı çözmeden önce yardım sayfasına göz atmanız önerilir.

Telegram Müşteri Destek Merkezi

Destek merkezi üzerinden Telegram ile iletişim geçebileceğiniz güncel tüm iletişim kanalarını görüntüleyebilirsiniz. Popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, kullanıcılarının 7/24 hesaplarıyla, kişisel güvenliği veya mesaj/paylaşım vb. konularında kurumsal destek alması için hizmet sağlar. Mevcut tüm iletişim kanalarını kullanarak en kısa sürede firma ilet iletişime geçerek hesap kurtarma, güvenlik ve iptal işlemleri için yardım alınabilir. Diğer yandan aklınıza takılan birçok soru için Telegram yardım ve müşteri destek sayfaları üzerinden kısa sürede en etkili çözüm önerilerini ve aldığınız sorunların nedenlerini görebilirsiniz. Bunun için güncel destek merkezine hızlı erişim sağlayacağınız adresleri kullanmanız mümkündür.

Telegram Online İletişim Formu

Sorunlarınızı doğrudan kurumsal web sayfası üzerinde yer alan iletişim formunu yazarak, e – posta ve telefon numarası bilgilerini ilgili iletişim alanlarında belirterek kısa sürede sorunların çözümü için destek alabilirsiniz. Mesajınızı açık bir dille ve İngilizce olarak iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. Diğer yandan farklı online hizmetleri aktif bir şekilde nasıl kullanacağınızı destek merkezi üzerinden görüntüleyerek en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilir ve soru, görüş ve önerilerinizi Telegram ile paylaşabilirsiniz. Mobil veya web iletişim kanallarını en etkili biçimde kullanmak için online iletişim formu en etkili yöntemler arasında yer alır. İletişim formu veya e – postada adresleri ile kısa sürede sorunlar için etkili çözümler elde edersiniz.

Telegram İletişim E – Posta Adresi

Telegram ile e – posta adreslerini kullanarak iletişim kurmak için tercih edebileceğiniz çok sayıda adres mevcuttur. Bu adresler işlem türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle e – posta adresleri ile ne tür bir hizmet almak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Yasa dışı içeriklerin kaldırılması, botlarla ilgili konular, taklit, paylaşım, güvenlik vb. her konuda bireysel veya kurumsal olarak kullanıcıların mevcut e – posta adresleri üzerinden kısa süre içinde işlem gerçekleştirmeleri ve her konuda e – posta yardımı ile sorunların çözümünü sağlamaları mümkündür. Telegram ile iletişime geçmek için tercih edebileceğiniz e – posta adresleri:

Telegram Resmi Sosyal Medya Hesapları

Telegram sadece Twitter üzerinden kullanıcılarına destek sunarak sorunlarının çözümü için yardım olmaktadır. Kurumsal Facebook hesabı belirlenemeyen nedenlerden dolayı kapatılmasının ardından Facebook üzerinden verdiği destekleri de kesmek zorunda kalmıştır. Diğer yandan profesyonel ağ olan Linkedin üzerinden de firma ile iletişim sağlanabilir. Son dönemin en popüler mobil uygulamaları arasında yer alan Telegram’ın sosyal medya adreslerini kullanarak kısa süre içinde destek alabilirsiniz. Telegram Messenger kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

17 YORUMLAR

  1. Telegramda durum mesajının olmasını istiyoruz.
    Mümkünse çok kısa sürede olsun ki vatsapa bir daha dönmeyelim. Durum mesajı noktasında bir hizmet bekliyoruz telegramdan

  2. Telegram hesabımın olduğu telefonumu sattım. Yeni cihazına telegram uygulamasını indirdim. Numaramı giriyorum gelen kodu giriyorum ama beş na giriş yapamıyorum.lütfen yardımcı olur musunuz?

  3. Telegram hesabımı silmek zorunda kaldım ama şimdi tekrar açmaya çalışıyorum açılmıyor hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

  4. Merhaba sayın yetkili
    Ben kerem Arda bulmuş.brawl starsla ilgili sizlere birkaç önerim olacak.tabi oyun üreticileri olarak sizler daha iyi bilirsiniz ancak seviye hiçbir işe yaramıyor jeton dan başka.mesela kupa yolu olduğu gibi seviye yolu da olsun. seviye arttıkça da değerli hediyeler versin.yıldız puanları kostüm ve mega kutudan başka bir şeye yaramıyor. Yıldız puanı dükkanı büyültülsün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here