Ana sayfa Alışveriş Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Markanın kuruluşuna ait temeller 1950’li yıllara dayanmaktadır. Ankara’da ilk olarak faaliyetlerine başlamak amacıyla atılan temeller şirketin geldiği noktayı belirlemiştir. Şirket olarak kurularak ardından şirketler grubuna dönüşerek 17 firmadan oluşmaktadır. Elektronik sektöründe yer almaya başlamış olmasıyla beraber yakaladığı satış rakamlarında üst seviyeye çıkması markanın gelişim aşamasında bir basamak olmuştur. Termikel 50’den fazla farklı ülkeye yayılmış olması itibariyle oldukça büyük bir ihracat rakamını yakalamayı da başarmış bir markadır.

Dünyanın pek çok farklı ülkesine her ürününü ulaştırmayı hedefleyen markanın aldığı devlet desteğiyle beraber sınırlarını aşması planlanmaktadır. Ürettiği teknoloji ürünleriyle pek çok ödüle layık görülmüş durumdadır. Mükemmeliyetçilikle planlanan ürün tasarımlarıyla en iyi sonuçları alabilmeye olanak sağlayan tasarımları benimser.

Aşağıdaki verdiğimiz Termikel iletişim numarası ile her konuda destek alabilir; sorunlarınıza kolay şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 493

Arama Terimleri: termikel çağrı merkezi numarası, termikel iletişim bilgileri, termikel müşteri hizmetleri, termikel müşteri hizmetleri numarası, termikel telefon numarası, termikel irtibat tel, termikel şikayet, termikel şikayet numarası, termikel mail adresi, termikel destek hattı, termikel iletişim numarası, termikel çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here