Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla interaktif olarak sağlanan hizmetlerde de bir gelişme olması söz konusu olmuştur. İnternet üzerinden yapılan yayınların radyo ve televizyon kanalları aracılığıyla insanlara ulaşması da gerçekleştirilmektedir. Tivibu, bu kapsamda en köklü ve gelişmiş hizmeti veren markalardan biridir.

Tivibu Nedir?

Türk Telekom tarafından sunulan bir hizmet olarak dijital TV uygulamaları arasında yer alan 2010 yılından beri hizmet veren bir platform olarak kullanılmaktadır. Hizmet karşılığında periyodik olarak ücret alan ve bu kapsamda çeşitli internet hizmetleri sağlayan bir platform olarak tercih edilmektedir.

İnternet TV uygulamaları birçok iştirak şirketi tarafından verilmektedir. Fakat kampanyaları, ürün hizmetleri ve hizmet kalitesi ile ücretleri bakımından makul olan markalardan biri olan Tivibu daha fazla tercih edilmektedir.

Marka Değerini Oluşturan Etkenler

Tivibu, Türk Telekom markası olarak bilinmektedir. İnternet alt yapısı ile iletişim alanında adından sıkça söz ettiren Türk Telekom, internet hizmetleri bakımından da kaliteli içerik ve sunum anlayışıyla tercih edilen bir şirket olmuştur. Tivibu, kapsamlı içeriğe sahip olarak dikkat çekmektedir.

Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Tivibu resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. 444 5 375 bu numarayı aradıktan sonra Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca:
444 5 375

Arama Terimleri: tivibu müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma, tivibu müşteri hizmetleri bağlanma, tivibu müşteri hizmetleri numarası, tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmak, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Yorumları Göster (4)

 • Çağrı merkezi müşteri temsilcisi telefonları bile açmıyor evde televizyon çalışmıyor

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • 7022272928 numaralı tivibu abonesiyim .Uzun zamandan beri kullanmadığım dekorderimi 25 . 05 . 2020 tarihinde kullanmak üzere televizyonuma taktım. Ulusal kanallar ÇIKIYOR , sinema kanalları ÇIKMIYOR . Sinema kanallarının çıkması için ne yapmam lazım ?. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca size kayıtlı olan ( 0 539 672 63 38 ) telefon numaram ( 0 532 287 84 24 ) olarak değişmiş bulunmaktadır. İyi çalışmalar.

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

  • Sayın TV BU Çağrı Merkezi ilgileri. İsmim Rifat Karasu . 7022272928 nolu tivibu abonesiyim.Yukarıda yazmış olduğum GSM numarası MÜŞTERİ HİZMETLERİ numarası olarak çıkıyor. Müşteri hizmetleri olarak beni aramaktadırlar.Bu yanlışlığı düzeltmenizi rica ediyorum.İyi çalışmalar.

   Vazgeç

   Bir Yorum Bırakın

   E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • 24.06.2020 çarşamba saat 11.00 da Tivibu internet tv kurulumu için Bursa/osmangazi/demirtas/yaseminpark sitesine gelen sözde kurulum teknik servis elemanları 16.00 a kadar toplam
  5 saat süresince kurulum yapamadıkları gibi ÇALIŞIR DURUMDAKI EV INTERNETIMIZI DE KESEREK KAÇAR GIBI EVDEN AYRILMISLARDIR.BIRAKIN KURULUMU MAĞDUR EDILEREK 2 GÜNDÜR İNTERNETSIZ BEKLIYORUZ.ÇAĞRI MERKEZLERINE BAĞLANMAKTAN YORULDUM.BÖYLE REZALET GÖRMEDIM

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*