Tofaş Müşteri Hizmetleri

tofas musteri hizmetleri

Türkiye sanayisinde büyük bir öneme sahip olan Tofaş, 1968 yılında Koç topluluğu tarafından kurularak resmi faaliyetlerine başlamıştır. Vehbi Koç’un temellerini attığı Tofaş, tamamen yerli sermaye ile kurulan Türk otomotiv şirketidir. Şirketinin ismi olan Tofaş’ın açılımı, Türkiye Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi olarak belirlenmiştir. Günümüzde Tofaş şirketine Koç holding ile Fiat Chrysler Automobiles firmaları eşit oranda ortaktır. Tofaş şirketi günümüzde Türkiye’nin en büyük 3. sanayi kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tofaş müşteri hizmetleri birimi de bu büyüklüğe paralel olarak müşterileri memnun etmek için özenli çalışmalarını sürdürmektedir.

Tofaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Tofaş firmasının müşteri temsilcileri birimine telefon üzerinden ulaşmak oldukça basittir. Günümüzde Bursa’da konumlandırılan üretim fabrikası, Tofaş ve Fiat Türkiye’yi dünyadaki 3 stratejik noktadan biri olma özelliği ile öne çıkarmaktadır. Bu fabrikada üretilen veya daha önceden üretilmiş olan Tofaş markalı otomobil ile ticari araçlarla ilgili olarak görüş, öneri, istek, teşekkür ve şikayetlerinizi Tofaş müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şirket yetkililerine çok kolay şekilde aktarabilirsiniz.

Ürettiği kuş serisi ile gönüllerde taht kuran Tofaş, yarı özerk bir fabrika olarak otomotiv sanayisindeki faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de Tofaş firmasının faaliyetleriyle ilgili olarak şirket yetkililerine ve müşteri temsilcilerine iletmek istediğiniz mesajları telefon aracılığıyla kolaylıkla ulaştırabilirsiniz:

  • Tofaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 212 275 29 60
  • Tofaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 275 33 90

Tofaş markalı araçlarınız veya fabrikanın hizmetleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgilere danışmak için Tofaş çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Tofaş müşteri temsilcileri birimine bu telefon numarası üzerinden yılın 365 günü her saat telefon yoluyla ulaşabilir, sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Tofaş ve Fiat Türkiye müşteri iletişim merkezi günümüzde ortak bir ekip üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

Tofaş Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Telefon dışında Tofaş ve Fiat Türkiye müşteri iletişim merkeziyle bağlantı kurmak isteyen kişiler için Tofaş müşteri hizmetleri iletişim formunu da kullanmak mümkündür. İnternet platformu üzerinden Tofaş müşteri hizmetleri iletişim formunda yer alan ad-soyad, e-posta adresi, telefon numarası, araç plakası gibi bilgileri yazarak öneri, istek, şikayet, talep, teşekkür kategorilerindeki mesajınızın konusunu metne yazarak iletebilirsiniz. Tofaş müşteri hizmetleri iletişim formunu doğru ve eksiksiz biçimde doldurduktan sonra en kısa süre içinde Tofaş müşteri temsilcileriyle vermiş olduğunuz e-posta adresi ya da telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz:

Tofaş Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ar-ge teknoloji, sürdürebilirlik ve kariyer anlamında Tofaş firmasının faaliyetleri hakkında kapsamlı ve en güncel bilgilere sahip olmak için Tofaş resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu sosyal medya hesapları üzerinden Tofaş müşteri temsilcileriyle iletişim kurma imkanınız da bulunmaktadır.

Scroll to Top