Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tonguç Akademi 5. Sınıftan 10. Sınıfa kadar olan dönemi kapsayan MEB müfredatı ile tamamen uyumlu online ders sistemidir. “Tonguç anladıysa herkes anlar” sloganı ile yola çıkarak öğrencilere eğitim vermeye başlamıştır. Üyelik paketlerinde okul derslerine göre sıralanmış eğitimler, eğitim içi dijital sorular, youtube’da olmayan özel içerikler bulunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu TATS (Tonguç Akademi Takip Sistemi) sayesinde eğitimleri mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz ve TATS çözmüş olduğunuz soruları, izlediğiniz eğitimleri takip ederek sizin genel durumunuz hakkında bilgi toplar ve doğru eğitim süreçlerine sizi sevk eder.

Geçmişten günümüze kadar olan süreçte çocukların derslerde çok sıkıldığını vurgulayan Tonguç Akademi, onların sıkılmadan tamamen eğlenceli yöntemlerle derslere odaklanmalarını sağlamaktadır. Buna bağlı olarak çocukların daha kolay bir şekilde dersleri anlamalarına ve eğitim hayatlarında başarılı olmalarına destek olmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için matematik, Türkçe, fen bilimleri, sosyal bilgiler, İngilizce, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinin eğitimleri verilmektedir. Lise 9 ve 10. sınıflar için Türk dili ve edebiyatı, İngilizce, fizik, kimya, biyoloji, tarih ve coğrafya derslerine ait eğitimler verilmektedir.

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 212 270 86 42

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@tongucakademi.com

Arama Terimleri: tonguç akademi çağrı merkezi numarası, tonguç akademi iletişim bilgileri, tonguç akademi müşteri hizmetleri, tonguç akademi müşteri hizmetleri numarası, tonguç akademi telefon numarası, tonguç akademi irtibat telefonu, tonguç akademi şikayet hattı, tonguç akademi destek hattı, tonguç akademi e-mail adresi, tonguç akademi iletişim numarası

Yorumları Göster (1)

  • Abi nedense herzaman telefona bakıyor ve bu yüzden ders çalışamıyor ama ders çalışmadım gelmiyor annem kızıyor ve notlarının hepsi 5 olmasını isterken düşük puanın bunu nasıl arttirabilirim

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*