Ana sayfa Alışveriş Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Torium Alışveriş merkezi, İstanbul’da bulunmaktadır. Burada Beylikdüzü ve Avcılar arasında yer alır. Torunlar GYO tarafından inşa edilmiştir. Büyüklüğü çeşitliliği ve kalitesi ile bilinmektedir. Gün içerisinde birçok ziyaretçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda yurt dışında ziyaretçi alır ve bu bağlamda çok da ilgi görmektedir.

Hem alışveriş hem de eğlence merkezidir. İçerisinde çeşitli etkinliklere de yer verilmektedir. Restoranlar, kafeler, sinema salonları mevcuttur. Çocuklar için uygun eğlence merkezleri de bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 180 mağaza mevcuttur ve ünlü markalar da yer almaktadır. Yerli ve yabancı markalara buradan ulaşmak mümkündür.

Torium’da en çok dikkat çeken şey eğlenceye büyük önem verilmiştir. %30’u eğlenceye ayrılmıştır. Bu yüzden çeşitli aktiviteler yapılabilmektedir. Sinema salonları oldukça konforludur. Konserler, tiyatrolar, imza günleri ve benzeri aktiviteler düzenlenmektedir.

Eğlenirken alışveriş yapmak isteyen herkes burayı çok beğenecektir. Her yaştan bireye hitap etmektedir. Turist akınına da uğramaktadır. Haftanın yorgunluğunu atıp eğlenmek isteyen herkes burada rahatlıkla vakit geçirebilir. Her daim canlılığı ve eğlenceyi yansıtmaktadır.

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
(0212) 699 90 50

Torium Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@torium.com.tr

Arama Terimleri: torium çağrı merkezi, torium iletişim, torium müşteri hizmetleri, torium müşteri hizmetleri numarası, torium telefon numarası, torium irtibat tel, torium şikayet numarası, torium şikayet hattı, torium email adresi, torium destek hattı, torium çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here