Ana sayfa Alışveriş Trendyol Express Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Express Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol’un müşterilerine hızlı gönderim hizmetleri sağladığı Express hizmeti aynı zamanda müşteri memnuniyeti için güncel iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Müşterilerin firma üzerinden gerçekleştirecekleri hizmetlere ilişkin her konuda kesintisiz kurumsal çözüm önerileri alabileceğiniz iletişim kanalları arasında doğrudan ve online iletişim kanalları ile hizmet sunulur. Firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içine yaşadığınız tüm sorunların çözümü için profesyonel destek alabilirsiniz. Trendyol Express iletişim kanalları üzerinden kısa sürede kurumsal çözüm önerileri almanız mümkündür.

Trendyol Express İletişim Merkezi

Trendyol Express müşteri destek merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede kurumsal çözüm önerileri almanız mümkünüdür. Günün her saatinde iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak sipariş durumu, ürün ve hizmet sorunları ile ödeme işlemlerine ilişkin her konuda destek alabilirsiniz. Güncel yardım merkezi ve SSS sayfalarını inceleyerek herhangi bir iletişim kanalını kullanmadan önce karşılaştığınız sorunların çözümü için etkili hızlı çözümlerin neler olduğunuz görebilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri İletişim Formu

Trendyol Express ile iletişime geçerek online iletişim formu ile kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden faaliyet gösteren firmaların ürünlerini satın aldıktan sonra ödeme, teslimat ve ürün/hizmet sorunlarına ilişkin tüm konularda etkili çözümler almanız için online iletişim formu üzerinde yer alan; ad – soyad, e –posta, teslimat numarası ve mesaj bölümlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak mesajınızı iletmeniz mümkündür.

Trendyol Express Sipariş Takip Hattı

Trendyol Express veya Trendyol siparişlerine ilişkin gönderi takibi yapmak isteyenler online takip sayfaları üzerinden güncel olarak işlem gerçekleştirebilirler. Sipariş işlemlerinin tamamlanmasının ardından günün her saatinde istediğiniz gibi sipariş takip adresi üzerinden sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Express çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşecek online iletişim kanalarının yanı sıra doğrudan canlı destek iletişim hattını arayarak kurumsal destek alabilirsiniz. Günümüzde firmaların online iletişim hatları ve canlı destek uygulamaları sayesinde çağrı merkezi üzerinden iletişim yönünde azalma görülmüştür.

 • Trendyol Express Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 759 15 15

Trendyol Express Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Trendyol Express çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra hafta içi ve hafta sonu: 08.30 – 24.00 saatleri arasında aktif olarak müşteri temsilcisine bağlanılabilir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra; ‘’4’’ – ‘’7’’ rakamları tuşlanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.

Trendyol Express Şikayet Hattı

Trendyol Express ürün ve hizmetleri hakkında şikayet bildirimlerinizi doğrudan online iletişim kanalları üzerinden veya online iletişim kanalları aracılığıyla yapmanız mümkündür. Ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm sorunların çözümü için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

 • Trendyol Şikayet Hattı: 0850 759 15 15

Trendyol Express Sosyal Medya Hesapları

Tredyol Express güncel olarak sosyal medya hesapları üzerinden hizmet vermez. Trendyol bünyesinde faaliyet gösteren birimle iletişime geçmek ve güncel kampanya ve duyurularından haberdar olmak için doğrudan Trendyol’un resmi sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Güncel sosyal medya hesapları üzerinden şikayet bildirimi veya ürün ve hizmet sorunları hakkında sorunların çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz. Trendyol Express resmi sosyal medya hesapları:

13 YORUMLAR

 1. müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum.
  iadem var fakat ürünümün faturası yok .bu konuda yardım rica ediyorum..

 2. Iade ettigim Ürün bana geri iade edilmiş ama hala elime ulaşmadı ve başka siparişim var korgonun saçma papam isleri yüzünden geri gitmiş ve çağrı merkezinden halledemedim bi temsilcimiz yok mu nasıl olucak bu böyle

 3. 638413502 nolu siparişim hala elime ulaşmadı evde çalışan biriyim kargonun elime ulaşmasını istiyorum mağduriyetim giderilsin hala hazırlanıyor yazıyor sorgulama yaptığımda bu nasıl iş parayı peşin verdik ve hala dönüş olmadı lütfen gereğini yapın

 4. Kargom teslim edilmedi teslimat numarasi 643762661 olan ürünüm kargo ya verildi diyexgosterilmesine rağmen gelmedi.kargom un Nerede olduğu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.Teşekkürler

 5. Vatsap nomerisin gunderseyiz siza arasam sparsim var. Beyazit maydaniya yaqin yerdan arayorum. Buralara yaqin offisiyez varsa gundersitez iye olurdi. Ammo acil.

 6. Trendyol expres kargo elemani Sekran bey e isini guler yüz ve özveri ile yapmasindan dolayı çok teşekkürler.

 7. Trendyol express taşıyıcı için basvuru yapiyorum 2 3 aydır hala dönüş olmadı kiminle görüsebilirim bunun icin cevap yollayın bari

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here