Ana sayfa Alışveriş TTNET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TTNET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3
ttnet numarasi
ttnet musteri hizmetleri

Türk Telekom TTNET internet hizmetlerine ilişkin başvuru, iptal ve ödeme işlemlerine ilişkin her konuda destek almak için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Müşterilerin kısa sürede söz konusu ürün ve hizmetler için bildirimlerini yapmalarını sağlayan firma mevcut gelişmiş iletişim kanalları ile hem TTNET ev hem de TTNET kurumsal müşterileri için farklı iletişim adresleri üzerinden son derece hızlı bir hizmet sunar. TTNET iletişim adreslerini kullanarak kısa sürede bireysel veya kurumsal destek alarak internet hizmetleriyle ilgili yaşanan aksaklıklar ve diğer sorunlar için profesyonel destek talep edilebilir.

TTNET Müşteri Destek Merkezi

Bireysel ve kurumsal TTNET müşterilerinin tüm ürün ve hizmetler için başvurabileceği güncel iletişim hizmet kanallarının doğru bir şekilde belirlenmesi son derece önemlidir. Müşterilerin bu destek hatlarını kullanarak kısa sürede kurumsal yardım almaları mümkündür. Bu nedenle doğru iletişim kanalarının tercih edilmesi son derece önelidir. Müşteri memnuniyeti açısından kaliteli ve hızlı iletişim kanalları online ve doğrudan olmak üzere farklı iki kategori altında değerlendirilebilir.

TTNET Müşteri Destek İletişim Formu

TTNET bireysel müşteri iletişim formunu kullanarak internet hizmetlerine ilişkin taleplerinizi, başvurularınızı veya şikayetlerini rahatlıkla firma yetkililerine iletebilirsiniz. Mobil, evde internet ve ev telefonu müşterileri için farklı iletişim formları üzerinden destek sağlayan firma en kısa sürede internet hizmetlerine yönelik şikayet, öneri ve taleplerin yerine getirilmesini sağlar. Form üzerinden seçeceğiniz konuya göre iletişim ve kişisel bilgilerinizi de ekleyerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri iletişim formlarını kullanarak kısa sürede TNNET ürün ve hizmetlere ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz.

TTNET İletişim E – Mail Adresi

iletisim@ttnet.com.tr e – posta adresi üzerinden müşterilerin e – mail yazışmalarını yapması mümkündür. Ancak Türk Telekom bünyesinde faaliyet gösteren TTNET hizmetleri için günümüzde gelişen diğer online ve doğrudan iletişim kanalları sayesinde müşterilerin çok daha kısa sürede etkileşim alabilecekleri yöntemleri kullanarak iletişim hizmetlerini talep etmesi yerinde olacaktır.

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan çağrı merkezine bağlanabilir sesli yanıt sistemi üzerinden hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri temsilcisine bağlanarak da çok daha kısa sürede hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Bunun için en başında tercih edeceğiniz iletişim kanalının niteliklerini incelememiz önerilir. Bireysel veya kurumsal çağrı merkezi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  • TTNET Bireysel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444
  • TTNET Kurumsal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 444
  • TTNET Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri: 0212 707 03 75

TTNET Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

TTNET çağrı merkezini arayarak anında müşteri temsilcisine bağlanmak için işlem yapabilirsiniz. Sesli yanıt menüsünün ardından sırasıyla: ‘’2’’ – ‘’1’’ ve ‘’6’’ rakamları tuşlanarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Müşteri temsilcisine bağlanmadan önce online iletişim kanalları ile çok daha kısa sürede işlem yapmayı deneyebilirsiniz.

TTNET Şikayet Hattı

TTNET evde internet müşterileri için şikayet kaydı sayfası üzerinden hizmet sağlar. Bireysel veya kurumsal Türk Telekom internet hizmetleri için şikayet hattını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca diğer iletişim kanalları ile de şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

TTNET Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom ana sosyal medya hesapları üzerinden TTNET hizmetlerine ilişkin destek alabilir ve kampanya takibi yapabilirsiniz. TTNET resmi sosyal medya hesapları:

3 YORUMLAR

  1. 5 gün önce Türk netten Türk Telekom geçiş yaptım ancak internet bağlandıktan sonra internet hız 5ile 7 arasında gerdigi için ne sayfalar açıyor video açılabiliyor bunun için internet hizmetiden alamıyorum duzetirmesini rica ederim

  2. İnternet aboneliğimi iptal ettirmek için 444 1 444 444 5 444 08504841382 numaralı telefonları arıyorum fakat bir türlü muhatap bulamıyorum.Böylesine rezillik görmedim.Derdimizi anlatacak bir birim olmaz mı? Abone yaparken her hizmetten faydalandıracağız diye gönüle girip abone yapıyor daha sonra paralar gitmesin diye kimse kimseyi tanımıyor beni arayın aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here