TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TTNET ülkemizde kaliteli ve sorunsuz alt yapısı ve uzun yıllardır hizmet vermektedir. TTNET hizmet gruplarında olduğu gibi hizmetlerinde Türk Telekom çatısı altında yürütmektedir. Bunu yapmasındaki en temel amaçı müşterilerine daha sorunsuz ve kaliteli hizmet vermektir.

Türk Telekom çatısı altına giren TTNET sunduğu hizmetlerinde hiçbir değişme farklılaşma yapmamaktadır. Türk Telekom çatısı altına giren TTNET aksine daha kaliteli ve daha yenilikçi hizmet ile müşterilerinin karşılarında olacaktır. Geçmiş yılların sağladığı tecrube ve eğitimli personel ekibi ile beraber daha destek vererek müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir.

Teknoloji gelişmesi ile de TTNET bu gelişime ayak uydurmaktadır. TTNET bu gelişmelerden sonra çok daha hızlı internet imkânı ve fiber internet hizmetleri sunmaktadır.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için ilk önce TTNET müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası olan 444 0 375’i arıyoruz. otomotik sesleri dinledikten sonra müşteri abone numaranızı tuşlayıp/tuşlmamayı sırasıyla 2-1-6 tuşları tuşluyoruz. Böylelikle basit bir şekilde ve hızlıca TTNET Müşteri Hizmetlerine Bağlanma işlemi ile bağlanıyoruz.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tuşlaması:
444 0 375 -> 2-1-6

Arama Terimleri: ttnet müşteri hizmetlerine bağlanma, ttnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ttnet müşteri hizmetleri, ttnet müşteri hizmetleri numarası, ttnet müşteri hizmetlerine bağlanma, ttnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ttnet çağrı merkezi direk bağlanma numarası

Yorumları Göster (7)

 • TTNT hızıyla ilgili şikayetim var sözleşmeye uygun hizmet alamıyorum bu konu hakında yasal haklarımı kulanacam.

 • TTNET PARAYA GELİNCE GEÇİKTİMİ HEMEN KAPATMASINI BİLİYORSUNUZ HİZMETE GELİNCE ULAŞMAK Bİ DERT İLGİ YOK NE DİYEYİM HAKKINI VERMİYORSUNUZ ALDIĞINIZ PARANIN

 • Bu yöntem ile müşteri temsilcisine ulaşmayı denediğinizde şunlar olacak.
  1. 10-15 dk kadar bekletileceksiniz.
  2. Temsilciye ulaşamadan telefon yüzünüze kapatılacak.
  3. 1. aşamaya geri dön

 • Hiç bir talebim olmadığı halde beni internet paketine dahil eden Türk Telekom ve çalışanı Esma hanım hakkında şikayette bulunacağım.

 • Müşteri temsilcisine bağlanana kadar rezillik çekiliyor! Devamlı kopan bağlantılarınızdan, kalitesiz vasat hizmet anlayışınızdan gına geldi. Beş para etmez bir müşteri memnuniyeti anlayışınız var. Bir an önce doğru dürüst alamadığım ama her ay parasını tıkır tıkır yatırdığım sözde hizmetin iptalini istiyorum. Ödediğim her kuruşta haram zıkkım olsun!

 • aldınız para haram zıkkım olsun müşteri temcilsine ulaşmak ayrı bi dert 2 gündür netim kesik ama para almaya gelince dakikası dakikasına kesersiniz helal etmiyorum

 • TTNET 4 GÜNDÜR İNTERNET BAĞLANTI PROBLEMİNİ ÇÖZEMEDİ YAZIKLAR OLSUN TEKNİK ELAMANLARI MÜHENDİSLERİ BU İŞİ BIRAKIN ARIZAYI GİSEREMİYOSANIZ BU DEVİRDE TTNET E YAKIŞMIYOR REKLAMA GELİNCE TESLA DAN DAHA İYİSİNİZ UZAYA ARAÇ GÖNDERİYORSUNUZ