Ana sayfa Devlet Kurumları TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0

TÜBİTAK gibi benzer iletişime geçenlerin kitlesi oldukça iyi olan devlet kurumlarının destek temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. TÜBİTAK iletişim hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre destek hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. TÜBİTAK destek hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

TÜBİTAK iletişime geçmek isteyen olarak tübitak’tan sorununuz hakkında destek alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

TÜBİTAK çağrı merkezi iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri destek hizmetlerinden alabilirsiniz.

TÜBİTAK gerçek ve resmi çağrı merkezinden iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

TÜBİTAK Başkanlık Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0312 468 5300

Arama Terimleri: tübitak iletişim, tübitak irtibat tel, tübitak telefon numarası, tübitak destek hizmetleri, tübitak mail adresi, tübitak şikayet hattı, tübitak iletişim telefon numarası