Ana sayfa Sosyal Medya Tumblr Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tumblr Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Tumblr gibi kullanıcı kitlesi fazla olan birçok sosyal medya siteleri’nin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Tumblr çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Tumblr çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Tumblr kullanıcıları’nın en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Tumblr durduk yere banlama şikayeti veya kullanıcı şikayet etme gibi işlemler yer almaktadır.

Tumblr çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Tumblr çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Maalesef tumblr çağrı merkezi telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak tumblr sorunları için aşağıdaki bağlantılar siz sorun yaşayan tumblr kullanıcılarına destek olacak bağlantılardır.

Tumblr ile İletişim kurmak için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra alt kısımdan destek yazısını üstüne tıklamalısınız. (Tumblr iletişim formunu İngilizce doldurmanız gerekmektedir. henüz Türkçe dilde destek vermemektedir.)

Tumblr İletişim Formu

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla var olan tumblr hesabınızı silebilirsiniz.

Tumblr Hesap Sil

Yasal olmayan ve  kötü amaçlı tumblr hesaplarını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla şikayet edebilirsiniz.

Tumblr Şikayet Et

 

Arama Terimleri: tumblr iletişim bilgileri, tumblr telefon no, tumblr irtibat tel, tumblr canlı destek, tumblr müşteri temsilcisi, tumblr şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here