Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell Superonline, 2004 senesinde ülkemizde kurulmuştur. Turkcell çatı altında müşterilerine hizmet veren telekomünikasyon şirketidir. Genel olarak turkcell kendi kurduğu altyapısı üzerinden sunmuş olduğu fiber optik internet hizmetiyle bilinmektedir.

Turkcell Superonline telekomünikasyon şirketi müşterilerine şu hizmetleri vermektedir; bireysel, kurumsal veya toptan kategorilerdeki müşterilerine; veri, ses, genişbant internet erişimi, kiralık veri hattı hizmetleri, Turkcell Superonline ADSL, SuperNumara ve Turkcel Superonline Fiber hizmetlerini vermektedir.

Turkcell Superonline kurumsal aboneleri için 0850’li bireysel üyeleri için ise 0532’li direk bağlanma iletişim numarası sunmaktadır. Bu numaralar ile turkcell superonline ile iletişime geçebilir hertürlü konu hakkında bilgi alabilirisiniz. Ayrıca bu verdiğimiz iletişim numaraları ile Turkcell Superonline’ye öneri, istek, görüş ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Turkcell Superonline Müsteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için ilk önce Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0850 222 02 22’yi numarasını arayınız. Daha sonra 1 numaralı tuşa basarak 10 numaralı hizmet aldığınız numaranızı girin. Ve son olarak 6 numaralı tuşa basarak Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Arama Terimleri: turkcell superonline çağrı merkezi direk bağlanma, superonline müşteri hizmetleri, superonline müşteri temsilcisi, superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma, superonline müşteri temsilcisine bağlanma numarası

Yorumları Göster (3)

  • sayın yetkili/yetkililer,
    bugün itibarı ile tam 7 gündür televizyonumuzdaki bağlantı hatası giderilemedi,yetkilileri arıyoruz her seferinde 'evet efendim, tamam efendim, sorununuz üst yönetime iletildi,en kısa zamanda çözülecek' dendi aradan tam 7 gün yani 1 hafta geçti. TV'mizdeki 'bağlantı hatası'nın giderilmesi için daha kaç hafta bekleyeceğiz? (Müşteri no: 68416153 Nihal DEVELİOĞLU)

  • Sürekli bağlantı kopuyor internet çok yavaş altyapı kötü diyorlar aynı altyapıyla 4yıl ttnet kulandım hiçbir sıkıntı yaşamadım nerden bulaştım hiçkimseye tavsiye etmiyorum aylık 110tl boşuna veriyoruz lanet olsun

  • Her elektrik kesintisinden sonra internet bağlantısında sorun oluyor. Ne tv ye ne telefona bağlanmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum ama telesekreterden bir allahın kuluna ulaşamıyorum yaklaşık 2 saat verem oldum . Sonra bant kaydından kurtulup güç bela bir temsilciye sorunu anlatıyorum. Vifi yi açıp kapayın reset atın bir kürdanla reset düğmesine diyor onu da yaptım . Bu sefer Vifi ismimiz ve şifremiz de iptal oldu . Verem olmak saatlerce telefon başında müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirim diye uğraşmak istemiyorsanız turkcell bağlatın . Telefonlarda güzel çekebilir ama internette sakın turkcelli olmayın beş kuruş etmez . Taahhüt bitince kapattıracağım zaten.