Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ülkemizde iletişimin ve ulaşımın gelişmesini sağlayan şartlar bankacılık hizmetlerinin gelişmesini de sağlayarak ticaretin daha faal olmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan yeniden revize edilerek yeni bir kimlik ve hizmet anlayışı kazanan bankalar da bulunmaktadır. Bunlardan biri de Türkiye Finans Bankası olarak bilinmektedir.

Türkiye Finans Bankası Ne Zaman Kuruldu?

Bir katılım bankası olarak kurulan ve 1991 yılında Anadolu Finans olarak 0 yerli sermaye ile hizmet veren bir banka olmuştur. 1985-2001 yıllarında katılım bankacılığı alanında hizmet veren Faisal Finans ile 2005 yıllarında güçlerini birleştirerek ülkemizde hizmet vermeye yeniden başlamıştır. 2008 yılında da öncü bankacılık hizmetleri veren NCB tarafından hislerinin çoğunluğu alınmıştır.

Katılım bankacılığı alanında hizmet verirken köklü kurumsal yapısıyla öncü olmaya devam etmektedir. Ayrıca sürekli olarak da gelişmeyi sürdürmektedir.

Türkiye Finans Bankası ve Teknoloji

Türkiye Finans Bankası, bankacılık hizmetlerinin güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi için ATM, internet şube ve mobil şube hizmetlerini üst güvenlik tedbirleri sayesinde kolayca gerçekleştirmektedir. Bu hizmetleri ile müşterilerinin her ihtiyacını karşılayan en modern katılım bankalarından biridir.

Türkiye Finans Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Türkiye Finans Bankası resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. 444 2 444 bu numarayı arayınız. Bu şekilde Türkiye Finans Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Numarası Direk Bağlanma Kısaca:
444 2 444

Arama Terimleri: türkiye finans müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, türkiye finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma, türkiye finans müşteri hizmetleri, türkiye finans müşteri hizmetleri numarası bağlanma, türkiye finans müşteri hizmetlerine bağlanmak, türkiye finans müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, türkiye finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma, türkiye finans müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Yorumları Göster (1)

  • Telegon ile türkiye finans müşteri ilişkilerine baglanmsk mümkün mü

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*