Ana sayfa Devlet Kurumları TÜVTÜRK Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

TÜVTÜRK şirketi, periyodik araç muayenesinde Türkiye’de yetkili ve görevli tek kuruluş olarak hizmetlerine ülke çapında devam etmektedir. Faaliyetlerine başladığı günden beri tüm hizmetlerini uluslararası standartlara uygun bir şekilde gerçekleştiren TÜVTÜRK, araç muayenesi hizmeti ile araç güvenliğine katkı sağlama yolunda önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Temek değerleri bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlük olan TÜVTÜRK firmasının müşteri ilişkileri de oldukça kaliteli ve memnuniyet odaklı ilerlemektedir. Araç sahiplerinin TÜVTÜRK muayene istasyonlarından almış olduğu hizmetle ilgili olarak şirket yetkililerine bildirimde bulunacakları bütün konularda TÜVTÜRK müşteri hizmetleri telefon numarasını ve diğer iletişim kanallarını gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir.

TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye çapında, 210 sabit, 5 motosiklet, 74 gezici ve 13 gezici traktör istasyonu ile kaliteli ve güven odaklı hizmet veren TÜVTÜRK firması, bünyesinde 3 bin 500’den fazla çalışanıyla görev almaktadır. Türkiye’nin tamamında hizmet veren TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarını kullanırken aldığınız hizmetle ilgili olarak görüş, dilek, öneri, şikayet ve teşekkür gibi konularda, TÜVTÜRK firmasının yetkilileriyle iletişime geçmek istiyorsanız TÜVTÜRK müşteri hizmetleri telefon numarasını ve çağrı merkezi telefon numarasını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Aracınızın periyodik muayenesi sırasında aldığınız hizmette herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik duymanız halinde, TÜVTÜRK müşteri temsilcilerine bu konuda şikayet kaydı oluşturup yaşadığınız sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

  • TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 366 99 00
  • TÜVTÜRK Çağrı Merkezi Telefon Numarası:0 850 222 88 88
  • TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri Faks Numarası +90 212 285 06 46

TÜVTÜRK firmasının müşteri hizmetleri numarasını kullanarak deneyimli müşteri temsilcisi ekibine,  hafta içi mesai saatleri içinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öte yandan TÜVTÜRK firmasının güler yüzlü hizmet sunan müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşmak istiyorsanız TÜVTÜRK çağrı merkezi telefon numarasını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Dilerseniz faks çekerek de TÜVTÜRK müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.

TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını kurulduğu günden beri sürdüren TÜVTÜRK, ülkenin dört bir yanında sabit ve gezici muayene istasyonları ile araç sahiplerinin çok kolay ve pratik bir şekilde periyodik araç muayenelerini yaptırabilmeleri için hizmet vermektedir. Güvenilir ve dürüst hizmetin adresi olan TÜVTÜRK, bünyesinde görev yapan deneyimli müşteri temsilcileri sayesinde beğeni toplamaktadır. TÜVTÜRK müşteri hizmetlerine dilek, şikayet veya teşekkür konulu bildirimler için ulaşmak istediğinizde sadece telefon bilgilerini kullanmanıza gerek yoktur. TÜVTÜRK firmasının güler yüzlü hizmet anlayışına sahip müşteri temsilcisi ekibine internet adresi üzerinden de elektronik posta göndererek ulaşabilir, en kısa yoldan iletişim kurabilirsiniz.

TÜVTÜRK Resmi Sosyal Medya Hesapları

TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında, periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit gibi hizmetler verilmektedir. Bu tür kaliteli ve güvenilir hizmetler hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşmak için TÜVTÜRK firmasının resmi sosyal medya hesaplarını da çeşitli kanallar üzerinden takip edebilirsiniz. Müşteri iletişimine büyük önem veren TÜVTÜRK firmasında düzenli olarak sosyal medya paylaşımları yapılmakta ve böylelikle firmanın kaliteli hizmetlerine dair güncel bilgiler paylaşılmaktadır. Siz de ücretsiz muayene tekrarları başta olmak üzere TÜVTÜRK firmasının gerçekleştirdiği kaliteli hizmetler hakkında en güncel bilgilere anında ulaşmak istiyorsanız TÜVTÜRK resmi sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Kamu personelitim aylık gwlirim 4.500 TL artı eşim kamu işiçisi onunda aykık geliri ortalama 3.500 TL %79’DAN 60.000 KREDİYE BAŞ VURDUM 5.000 ÇIKIYOR NEDEN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here