Ana sayfa Bilişim Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

TV Plus, kişilerin evde, yolda ya da iş yerinde televizyon izleyebilme imkanına sahip olduğu platformdur. İnternet veritabanı ile çalışan bu sistem, Turkcell tarafından 2014 yılında hayata geçmiştir. Hatta Turkcell TV Plus ev kapsamında aboneliği bulunan kişilere bu hizmet ücretsiz olarak da sunulmaktadır.

Kaydetme, geri alma ya da canlı yayını durdurabilme gibi pek çok hizmetin yer aldığı bu sistem, müşterileri her alanda memnun edebilmektedir.

Son dönemlerin en çok rağbet gören TV platformlarından biri olan TV Plus, aynı zamanda çoklu ekran özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Pek çok farklı hizmeti kullanıcılara bir arada sunabilen bu sistem, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Aşağıdaki müşteri hizmetleri iletişim numarası ile TV Plus yetkilileri ile iletişime gecebilir; her konuda destek alabilirsiniz.

Tv Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 0 222
532

Arama Terimleri: tv plus çağrı merkezi numarası, tv plus iletişim bilgileri, tv plus müşteri hizmetleri iletişim, tv plus müşteri hizmetleri numarası, tv plus telefon numarası, tv plus irtibat tel, tv plus şikayet numarası, tv plus şikayet hattı, tv plus mail adresi, tv plus destek hattı, tv plus çağrı merkezi, tv plus telefon numarası

2 YORUMLAR

  1. 9006202 sicil numaralı Ercan diye bir müşteri hizmetleri ile görüştüm. TV paketimin taahhütümü yeniledim. Bir insan bu kadar mı yardımcı olur. Türkcell ailesi Ercan beyle çalıştıkları için çok şanslılar. Ercan beyi tanımıyorum ama kendisine burdan çok teşekkür ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here