Ana sayfa Sosyal Medya Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4

Twitter gibi kullanıcı kitlesi fazla olan birçok Sosyal medya’nın çağrı merkezine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Twitter çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Twitter çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Şifre yenileme veya unutulan hesabı bulma, , Adına açılan (fake) hesabı kapatma gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Twitter çağrı merkezinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Maalesef Twitter’a telefon ile ulaşmanın hiç bir yolu yoktur.

Ama ulaşmanın ve diğer sorunlarınız için Twitter’a rapor göndermeniz yeterlidir.

Twitter Rapor Gönderme Adresi:
Twitter’a Rapor Gönder

Türkiye Cumhuriyeti’ne aykırı içerikler için açılmış olan hesabları Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi Twitter Hesabına mesaj atarak bildirebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi Twitter Hesabı:
EMG’ye Şikayette Bulun

Konuda belirttiklerimiz haricinde problemler yaşıyorsanız, konu altında yer alan yorum ekle kısmından bizlere sorunlarınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Sorun ile ilgili gerekli açıklamalar konu altında  yapılacaktır. (Mail adresinizi ve isminizi doğru yazdığınıza emin olunuz.)

Arama Terimleri: twitter iletişim bilgileri, twitter telefon no, twitter irtibat tel, twitter canlı destek, twitter müşteri temsilcisi, twitter şikayet hattı

4 YORUMLAR

  1. Kaplan_123_654@hotmail e-posta adında tiwitira giriş yaptığım hesabım bir arkadasim tarafından çalındı bu konuda yardımcı olur musunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here