Ana sayfa Devlet Kurumları UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. gibi abone kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, internet üzerinden abonelik başvurusu, UEDAŞ hakkında şikayet veya öneri, kaçak elektrik ihbar gibi işlemler yer almaktadır.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
186

Uludağ Elektrik ile internet üzerinden iletişim veya sorunlarınıza internet üzerinden çözüme ulaştırmak istiyorsanız, aşağıdaki linklerden size uygun olanı ziyaret edebilirsiniz.

UEDAŞ Arıza Bildirimi Linki

UEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı Linki

UEDAŞ Sizi Dinliyoruz İletişim Formu Linki

UEDAŞ Sokak Lambası Şikayet Bildirimi Linki

UEDAŞ Otomatik Sayaç Sistemi Linki

UEDAŞ Evrak Sorgulama Linki

Arama Terimleri: uedaş iletişim bilgileri, uedaş telefon no, uedaş irtibat tel, uedaş canlı destek, uedaş müşteri temsilcisi, uedaş şikayet hattı

1 YORUM

  1. BERBAT BİR İNTERNET ALT YAPISI VE ÇAĞRI MERKEZİNE ULAŞAMIYORUZ.SİSTEME GİRİŞLERDE SÜREKLİ DOĞRULAMA KODU İSTENMESİ DE SAÇMALIK. İKİDE BİR, HER İŞLEM ARALIĞINDA TELEFONDAN BAKIP BAKIP DOĞRULAMA KODU MESAJI YAZMAK ÇAĞ DIŞI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here