Ana sayfa Özel Kurumlar Uludağ Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uludağ Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Müşterilerinin tüm sorunlarına en hızlı ve etkili çözüm önerilerini iletmek için hızlı iletişim kanalları üzerinden hizmet veren Uludağ Turizm müşteri memnuniyeti için en kısa sürede çözüm önerileri sınar. Şehirlerarası karayolu taşımacılığının öncü firmalarından biri olan Uludağ Turizm ile ilgili tüm sorunlarınızı, bilet ve rezervasyon işlemlerinizi ve diğer tüm hizmet detayları için mevcut iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. İster iletişim formu veya e – posta üzerinden sorunlarınızı iletebilir isterseniz de çağrı merkezi ile firma yetkilileri ile doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Uludağ Turizm iletişim adresleri üzerinden kısa sürede firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Uludağ Turizm Destek İletişim Merkezi

Uludağ Turizm müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak her konuda firmadan yardım talep edebilirsiniz. İster canlı yardım seçeneklerini isterseniz de online iletişim seçeneklerini kullanarak dilediğiniz şekilde sorunlarınızı firmaya bildirebilirsiniz. Uludağ Turizm iletişim bilgilerini kullanmadan önce hızlı işlem kanalları üzerinden sorunlarınızın çözümü için alternatif seçenekleri inceleyebilirsiniz. İletişim sayfası üzerinden firmanın iletişim formu başta olmak üzere tüm iletişim bilgilerine tek bir sayfa üzerinden erişim sağlamanız mümkündür.

Uludağ Turizm Müşteri İletişim Formu

Kişisel bilgiler, araç bilgileri ve mesajınızı iletişim formu üzerinden firmaya ileterek anında karşılaştığınız sorunun çözümü için destek almanız mümkündür. Site üzerinden sorunlarınızı iletişim formu üzerinden aktarmanız halinde belirlediğiniz iletişim kanalı üzerinden firma temsilcileri tarafından tarafınıza geri dönüş yapılır. Bu sayede şubelere gitmenize gerek kalmadan veya telefon etmek zorunda kalmadan kısa süre için tüm sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Her türlü şikayet, öneri veya talepleriniz için iletişim formunu kullanmanız mümkündür.

Uludağ Turizm İletişim E – Mail Adresi

sikayet@uludağturizm.com.tr e – posta adresi üzerinden tüm sorunlarınızı firma ile paylaşabilirsiniz. Resmi yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden yapmadan önce mesajınızın açık ve resmi bir dille yazıldığından emin olun. Türkiye’nin birçok farklı noktasında hizmet sunana Uludağ Turizm müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için kurumsal iletişim seçeneklerinin tümü ile hizmet sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz iletişim kanalı üzerinden destek alabilirsiniz.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası ile Uludağ Turizm ile 7/24 görüşme sağlayarak her konuda etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak bilet satın alma, rezervasyon veya değişiklik işlemlerinizi anında kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 22 22
  • Uludağ Turizm Telefon Numarası: 0850 202 22 22

Uludağ Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 22 22 veya 0850 202 22 22 müşteri hizmetleri telefon numaralarından herhangi birini arayarak anında bilet iade, iptal, değişiklik veya satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya rezervasyon ya da hizmet şikayetleri hakkında yardım alabilirsiniz. Birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sunan Uludağ Turizm müşterileri için kurumsal tüm iletişim kanalları üzerinden destek sağlamaktadır. Online, telefon veya yüz yüze iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek sorunlarınıza çözüm önerileri alabilirsiniz.

Uludağ Turizm Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden Uludağ Turizm hizmet ve kampanya detaylarını takip edebilir veya sorunlarınızı sosyal medya hesabı üzerinden DM veya yorum olarak paylaşabilirsiniz. Her konuda etkili iletişim araçları ile Uludağ Turizm tarafından müşterilerine hizmet sağlanmaktadır. Dilediğiniz yöntem ile firmayla iletişim kurabilirsiniz. Uludağ Turizm sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here