Ana sayfa Özel Kurumlar Ulusoy Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulusoy Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Ulusoy Turizm tarafından müşterilerinin en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde hizmet almaları için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sunulur. Ulusoy Turizm iletişim merkezi üzerinde yer alan çağrı merkezi ve online iletişim kanallarının yanı sıra, doğrudan bayi ve temsilcilik adreslerine erişim sağlayarak işlem yapabilirsiniz. Zengin online iletişim kanalları ve iletişim servisleri üzerinden hizmet sunana firma, Türkiye’de kara ulaşımı konusunda kurumsal hizmetler sağlar. Müşteri hizmetleri telefon numaraları veya online iletişim kanalları üzerinden kısa sürede firma yetkilileri ile görüşme kaydederek tüm sorunlarınız için çözüm önerileri alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Müşteri Destek Merkezi

Müşteri hizmetlerini en iyi seviyede sunmak için farklı iletişim kanalları sunana Ulusoy Turizm, müşteri iletişim merkezi üzerinden tüm hizmet seçeneklerini sunar. Firmanın resmî web sayfası üzerinden mevcut tüm iletişim kanallarını görüntüleyerek anında kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri ilişkileri birimi tarafından yolcuların tüm istek, şikâyet ve önerileri dikkate alınır. Türkiye genelinde sayısız noktada hizmet sunan Ulusoy Turizm, müşteri memnuniyeti esası ile alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar.

Ulusoy Turizm Online İletişim Formu

Müşteri iletişim formu ile firma tarafından sunulan tüm hizmetler hakkında görüş, öneri veya şikayetlerinizi bu form üzerinden kısa süre içinde iletebilirsiniz. Kişisel iletişim bilgileri ve mesajınızı yazarak formu göndermeniz halinde firma tarafından size bu bilgiler üzerinden dönüş yapılır. Bu sayede elektronik ortam üzerinden en açık şekilde tüm sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Bilet ve kişisel iletişim bilgilerini girdikten sonra mesaj kısmına iletilerinizi yazarak formu göndermeniz mümkündür.

Ulusoy Turizm Müşteri İletişim E – Posta Adresi

musteri@ulusoy.com.tr e – mail adresi üzerinden firma ile ilgili tüm resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından tüm iletişim kanalları üzerinden alternatif hizmet sağlayan firma tarafından e – posta ile iletişim hizmeti de sunulur. E – posta yöntemi ile firmayla görüşmeden önce iletişim bilgilerinizi eklemeyi ve sorununuzu veya görüşlerinizi resmi ve açık bir dille yazdığınızdan emin olun.

Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firmanın tüm seyahat hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı en hızlı çözüm merkezi üzerinden iletebilirsiniz. Bilet sorgulama, rezervasyon, sorun bildirimi ve diğer tüm konularda 7/24 müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

  • Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 811 1 888
  • Ulusoy Turizm Faks Numarası: 0216 324 00 78

Ulusoy Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 811 1 888 telefon numarası ile Ulusoy Turizm çağrı merkezine doğrudan bağlanarak tüm sorunlarınız için yardım alabilir veya hizmet talep edebilirsiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında istediğiniz konuda yardım alabilirsiniz. Doğrudan hizmet aldığınız bayi ile görüşme yapmanız size vakit kazandırabilir. Bunun dışında genel her sorun için doğrudan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ulusoy Turizm güncel kampanya ve duyurularından haberdar olmak için firmanın kurumsal sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm hizmetlere ilişkin detaylı bilgi almak ve sorunlarınız için en hızlı yanıtı bulmak için sosyal medya hesapları üzerinden firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ulusoy Turizm resmi kurumsal sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here