Ana sayfa Devlet Kurumları Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0

İstanbul ilçelerinden olan Ümraniye için Ümraniye belediyesi bölgesindeki vatandaşların hizmetleri ve en iyi hizmeti alması için kurulmuştur. 2004 senesinde şimdiye kadar yapılan seçimlerden yüksek oy alan şuanki belediye başkanı Hasan Can tarafından yönetilmektedir. Ümraniye belediyesi Ümaraniye ilçesi hizmeti ve yönetiminden sorumludur. Yapılan çalışmalar bu alanda yeterli deneyim ve eğitime sahip kadrosuyla hizmet vermektedir. İstanbul’un dikkat çeken bölgeler listesinde Ümraniye ilçeside bulunmaktadır. Ümraniye’de yaşayan vatandaşların bildirimleri ve talepleri karşılanması için Ümraniye belediyesi mesai saatleri içerisinde yapılan tüm talepleri karşılamaktadır.

Ticaret, sanayi ve hizmet alanında gelişen Ümraniye belediyesinin her geçen gün nüfus sayısıda artmaktadır. Bunun ile birlikte yoğunluk artması söz konusu olmaktadır. Ümraniye belediyesi 1963 senesinde kurulmuştur. Bu nedenle Ümraniye belediyesinin tarihi 1963 senelerine dayanmaktadır. Ümraniye belediyesi Boğaziçi köprüsü ve Çevre yolları nedeniyle gün içerisinde büyük yoğunluk olmaktadır. Ümraniye ilçesi gelişimine devam eden bir ilçe konumundadır. Bunun ile birlikte ileri senelerde metropol haline gelebileceği anlamına gelmektedir.

Ümraniye belediyesinin hizmetlerinden yararlanmak ve taleplerinizi karşılanması için hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 9 822

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
cozummerkezi@umraniye.bel.tr

Arama Terimleri: ümraniye belediyesi çağrı merkezi numarası, ümraniye belediyesi iletişim bilgileri, ümraniye belediyesi çözüm merkezi, ümraniye belediyesi telefon numarası, ümraniye belediyesi irtibat tel, ümraniye belediyesi şikayet hattı, ümraniye belediyesi destek hattı