UPS Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi ve yurt dışı kargo gönderimlerinde en çok tercih edilen kargo şirketi olan UPS Kargo, müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak için birçok farklı iletişim kanalı ile hizmet sunmaktadır. Kargo gönderim veya takip işlemleri kapsamında karşılaştığını sorunları veya önerileri iletişim destek kanalları üzerinden firma ile paylaşarak en kısa sürede sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. UPS Kargo çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi doğrudan online işlem kanallarını kullanarak da firmaya tüm şikayetlerinizi iletebilirsiniz. UPS Kargo online iletişim kanalları üzerinden tüm soru, görüş ve taleplerinizi firma ile paylaşmanız mümkündür.

UPS Kargo Destek İletişim Merkezi

ABD merkezli uluslararası kargo şirketi UPS Kargo, Türkiye’de faaliyetlerine başlamasının ardından yurt dışı kargo hizmetleri için ülkede en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kargo faaliyetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunlar için UPS Kargo iletişim merkezini kullanarak en hızlı çözümleri elde edebilirsiniz.

Üzerinden hızlı erişim sağlayarak kargo faaliyetlerine ilişkin görüş, sorun ve taleplerinizi firma ile anında paylaşabilirsiniz.

UPS Kargo İletişim Formu

UPS Kargo ile ilgili öneri ve görüşlerinizi online iletişim formu üzerinden firma ile paylaşarak karşılaştığınız sorunlar için en hızlı çözüm önerilerini elde edebilirsiniz. Birçok farklı online hizmet ile doğrudan iletişim kurabileceğiniz firmadan en hızlı desteği alabilirsiniz.

Üzerinden ilgili alanları doldurmanızın ardından bireysel veya kurumsal tüm sorunlarınızı veya önerilerinizi firmaya doğrudan iletmeniz mümkünüdür. İster iletişim formları üzerinden isterseniz de çağrı merkezi veya e – posta adresi üzerinden UPS Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

UPS Kargo İletişim E – Posta Adresi

Türkiye’de hizmet veren yabancı merkezli kargo firmalarından biri olan UPS Kargo, kurumsal ve bireysel müşterilerinin en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilmeleri adına sağladığı hizmetler arasında e – posta iletişim adresi özellikle kurumsal müşteriler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Kurumsal e – posta adresi üzerinden yazışma başlatarak dilediğiniz her konuda istek, şikayet veya önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

UPS Kargo Şikayet Hattı

UPS Kargo hizmetleri kapsamında karşılaştığınız sorunları firmaya bildirmek için birçok farklı şikayet hattını kullanabilirsiniz. Tüm şubelere veya doğrudan firmaya kurum tarafından belirlenen iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

UPS Kargo hizmetlerinden yararlanmadan önce kurye rezervasyon numarası üzerinden daha hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden firmayla ilgili tüm sorunlarınızı görüşebilirsiniz.

  • UPS Kargo Çağrı Merkezi: 0850 255 00 66
  • UPS Kargo Whatsap Gönderi Hattı: 0530 524 93 33

UPS Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

UPS Kargo müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce UPS Kargo müşteri hizmetleri sayfası üzerinde yer alan adımları takip edebilirsiniz. 0850 255 00 66 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

UPS Kargo Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanıcıları içinde son derece hızlı ve etkili bir iletişim imkanı sunana UPS Kargo, günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından müşterilerinin sorunlarının çözümü için resmi adresleri üzerinden hizmet sağlıyor. Türkiye geneli veya yurt dışı gönderimleri için firmadan aldığınız hizmetler yaşanan aksaklık, sorun veya öneriler için sosyal medya adresleri üzerinden firma yetkilileri ile iletişim kurmanız mümkündür.

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*