Ana sayfa Bankalar Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

0

Türkiye’nin ilk kamu katılım bankalarından biri olan Vakıf Katılım birçok bankacılık ürün ve hizmeti için müşterilerinin sorunlarını online iletişim kanalları ve çağrı merkezi üzerinden çözüme kavuşturuyor. Tüm hizmetler için yaşadığınız sorunların çözümünde en etkili ve hızlı çözümü müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; Vakıf Katılım ticari kart başvurusu hakkında başvuru sürecinin takibi veya iptali için: 444 44 77 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir.

Vakıfbank Katılım Müşteri Yardım Merkezi

Vakıf Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunların çözümü için doğrudan müşteri destek merkezinden yardım alabilirsiniz. Alternatif iletişim kanallarını görüntüleyerek Vakıf Katılım Bankası hizmetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

Sayfası üzerinden 7/24 banka ile nasıl iletişim kurabileceğinizi ve hangi hizmetleri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine sunduğu alternatif iletişim kanalları ile her konuda destek sağlar.

Vakıfbank Katılım İletişim Formu

Online müşteri iletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra bankanın tüm hizmetlerine yönelik şikâyet, istek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. İletişim formunda yer alan bilgiler arasında kişisel bilgilerin ve iletişim adresinin düzgün yazılması son derece önemlidir. Aksi takdirde sorunun çözülmesinin ardından bankanın size hangi iletişim adresi üzerinden dönüş yapacağını belirlemesi zordur.

Bağlantı adresi üzerinden Vakıf Katılım kredi kartı işlemleri dahil olmak üzere tüm ürün ve hizmetler için taleplerinizi bankaya iletebilirsiniz.

Vakıfbank Katılım İletişim E –  Posta Adresi

Vakıf Katılım Bankası ile elektronik ortamda resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmek için kurumsal e – posta adresi üzerinden iletişime geçmeniz gerekir. E – posta adresi üzerinden yapacağınız yazışmaların hukuki bağlayıcılığı olduğunu unutmayınız. vakıfkatilimbankasi@hs03.kep.tr e – posta adresi üzerinden banka ile yazışmalarınızı yapmanız mümkündür.

Vakıfbank Katılım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakfı Katılım ile ilgili sorunlarınızın çözümü için en hızlı ve etkili iletişim kanallarından biri çağrı merkezidir. Müşteri iletişim merkezi veya müşteri memnuniyeti merkezi üzerinden ilgili telefon numaralarını arayarak Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür. Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Vakıf Katılım, alternatif iletişim hizmetleri ile destek sunar. Vakıf Katılım tüketici kredisi veya kredi kartı işlemlerine ilişkin tüm konularda bankanın müşteri hizmetlerini kullanmanız mümkündür.

  • Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0 850 202 1 202 – 444 44 77
  • Vakıf Katılım Müşteri Memnuniyeti Merkezi: 0 850 202 1 205
  • Vakıf Katılım Genel Müdürlük: +90 216 800 55 55

Vakıf Katılım İletişim Kanalları sayfası üzerinden tüm çağrı merkezi numaralarını görüntüleyebilirsiniz.

Vakıfbank Katılım Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Vakıf Katılım Bankasının tüm güncel kampanyalarını görebilir ve banka ile ilgili sorunlarınızı kesintisiz olarak resmi sosyal medya hesapları üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz. Vakıf Katılım kredi oranları dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm konularda sosyal medya hesaplarını kullanmanız mümkündür. Vakıf Katılım Bankası sosyal medya hesapları da tıpkı diğer kurumsal iletişim adresleri gibi hizmet sağlar. Sorunlarınızı Facebook, Twitter veya Linkedin adresleri üzerinden Vakıf Katılım Bankasını etiketleyerek iletmeniz halinde en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanır. Resmi hesaplar ve banka çalışanları dahil olmak üzere kimseyle kişisel bilgilerinizi ve bankacılık bilgilerini paylaşmayınız.