Vakıfbank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıfbank müşterilerinin sorunlarına daima en hızlı yanıtı vermek için teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanan Türkiye Vakıflar Bankası, online ve telefon iletişim imkanları ile hizmet sunmaktadır. Vakıfbank iletişim adresi sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kanallarını kullanarak tüm sorunlara alternatif çözümler bulabilirsiniz. İster telefon bankacılığı ister dijital bankacılık isterseniz de posta veya faks yöntemleri ile Vakıfbank müşteri hizmetleri kapsamında yer alan tüm hizmetleri kullanabilirsiniz. Vakıfbank’ın hizmetlerinden memnun kalmadığınız veya görüşlerinizi iletmek istediğiniz de söz konusu tüm iletişim adreslerinden size en uygun olanını seçerek işlem yapmanız mümkündür.

Vakıfbank Destek Hattı

Vakıfbank ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar, şikayetleriniz veya farklı tüm konularda bankacılık destek hatlarından yararlanabilirsiniz.

Yöntemlerinden birini tercih edebilir veya Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden tüm bireysel ve kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Formu

Talep, öneri ve şikayetleriniz için Vakıfbak online iletişim formunu doldurarak kısa süre bakaya ilişkin tüm konularda yetkilerden destek alabilirsiniz. ATM, Bankomat kartları ve mevduat hesapları, bireysel krediler, diğer bankacılık hizmetleri, kredi kartları vb. daha birçok işlem için:

Vakıfbank İletişim E – Mail Adresi

Vakıfbank ile ilgili tüm sorunlarınız için bankanın kayıtlı KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız tüm yazışmalar söz konusu adres üzerinden hukuki nitelik taşımaktadır.

 • Vakıfbank KEP Adresi: vakifbank@hs01.kp.tr

Vakıfbank Şikâyet Hattı

Vakıfbank ile ilgili tüm sorunlarınızı güncel şikayet hatları üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşteriler için kredi kartı ve Bankomat kartı kayı, çalıntı işlemleri için +90 216 724 10 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Birçok farklı işlemi iletişim formu üzerinden veya canlı yardım ile daha kısa sürede tamamlamanız mümkündür.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen vatandaşların:

 • 0850 222 07 24

Telefon numarasını araması gerekmektedir. Karşınıza gelen menüden dilediğiniz bankacılık işlemini tercih ederek kısa süre içinde telefon bankacılığı üzerinden çok sayıda işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

Vakıfbank ile ilgili telefon bankacılığı ve müşteri temsilcisi ile çözmek zorunda kaldığınız tüm sorunlar için doğrudan 0850 222 0 724 telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmak için:

 • 0 850 222 0 724 aranır,
 • Kimlik doğrulama ve diğer işlemleri yapılır,
 • 2 tuşlanır ve sinyal sesinden sonra tekrar 2 tuşlanır,
 • Ardından 7 tuşlanarak iletişime geçilir.

Vakıfbank Sosyal Medya Hesapları

Vakıfbank güncel kurumsal sosyal medya adresleri:

Olarak belirlenmiştir. Sosyal medya destek hesaplarını kullanarak kısa süre içinde tüm işlemlerinizi sosyal medya hesabınız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya veya diğer iletişim adresleri üzerinden banka çalışanları dahil hiç kimseyle kimlik bilgilerinizi açık bir şekilde paylaşmayınız.

Vakıfbank Posta Adresi

Vakıfbank hizmetleri hakkında posta yoluyla bilgi almak veya belge göndermek isteyen vatandaşlar için belirlenen posta adresini kullanmaları gerekmektedir. Vakıfbank kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Genel Müdürlük iletişim adresi:

 • Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 7/ A – B 34768 Ümraniye / İstanbul

Olarak belirlenmiştir. Vakıfbank ile ilgili tüm işlemlerinizi posta yoluyla veya online, telefon bankacılıkları ile şubeye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Faks Numarası

Vakıfbank faks iletişim numarası: + 90 216 724 39 09 olarak belirlenmiştir. İstediğiniz iletişim adresi üzerinden banka ile görüşebilirsiniz.

Yorumları Göster (2)

 • lanet olsun böyle bankaya saatlerce bir müsteri hizmetlewrine ulaşılmazmı bu bankada müsteri hizmetlerinde kimse çalışmıyormu yoksa kimse telefonlara bakmıyormu iptal edin telefonları vatandaş gitsin subeye daha zızlı ve az stresli halleder işini bu ne rezil sistem yahu yazıklar olsun yazıklar olsun

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • Lanet olsun böyle bir şeymi olur ortalama yirmi dakikada baglanirsiniz diyor tam elli dakika bekledim ve baglanamadim en sonunda kapatmak zorunda kaldım sanki telefon şirketleriyle ortak çalışıyorsunuz

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*