Vans Müşteri Hizmetleri

Vans Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vans Ayakkabı dünya çapında bilinen ve yakından takip edilen ayakkabı markaları arasında yer almaktadır. 1960 yılında kurulan bu firma, kauçuk ile sektöre giriş gerçekleştirmiştir. Şirketin adı ise Van Doren Kauçuk Şirketi’dir.

Vans ayakkabıları piyasaya ilk çıktığında çok yüksek rakamlardan satışa sunulmuş ve büyük ilgi ile karşılanmıştır. Halen de ayakkabıların çeşitliliği ve rahatlığı nedeniyle pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır.

80’li yıllarda Fast Times at Ridgemont High adlı filmde Sean Penn’in bu markaya ait bağcıklı ve kareli olan modelini giymesi ile birlikte ürün yok satmaya başlamıştır. Aynı zamanda çok farklı bir sokak kültürü de bu marka ile ortaya çıkmıştır.
Neden Vans Ayakkabı?

Vans Ayakkabı, farklı spor dalları için ayakkabı üretimi gerçekleştirmiş olan firmalar arasında yer almaktadır. Basketbol, beysbol, tenis ve buna benzer pek çok spor dalına mensup olan kişiler değişik ayakkabı çeşitlerini de seneler boyunca satın almıştır. Günümüzde halen değişik modelleri üretilmekte olan bu markanın ürünleri Türkiye’nin dışında daha pek çok ülkede yakından takip edilmektedir.

Vans Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 532 07 79

Arama Terimleri: vans ayakkabı iletişim, vans ayakkabı çağrı merkezi, vans ayakkabı destek hattı, vans ayakkabı şikayet hattı, vans ayakkabı sipariş hattı

Scroll to Top