Ana sayfa Alışveriş Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Vestel Venüs gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan akıllı telefonların müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Vestel Venüs müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Vestel Venüs müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Vestel Venüs kullanıcı veya kullanıcısı olmak isteyen olarak kampanyalar veya taksit fiyatlarını öğrenebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Vestel Venüs müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Vestel Venüs gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 41 23 

Venüs Müşteri Hizmetleri İletişum WhatsApp Destek Hattı:
0536 075 41 23

Venüs Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
vmh@vestel.com.tr

Arama Terimleri: venüs çağrı merkezi, venüs müşteri hizmetleri, venüs iletişim, venüs şikayet hattı, venüs şikayetvar, venüs irtibat tel, venüs telefon numarası, venüs destek hattı

2 YORUMLAR

 1. Venüs tablet aldım aldığıma bin bişman oldum kullanmaya başladığımdan beri tamirden çıkaramadım değişim talebinde bulunmama rağmen değişim yapılmadı bunun hakkında yargıtayın bu kararı olmasına rağmen Anasayfa  Yaşam  Ayıplı Ürünlerin Garantileri Bitse Bile Değişim Yapılacak

  Yargıtay Karar Verdi: Ayıplı Ürünlerin Garantileri Bitse Bile Değişim Yapılabilecek

  Uğurcan Dere—1 ay önce

  3 dk okuma süresi

  Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, yeni bir karar ile garantisi biten ürünlerde de değişim yapılabileceğini belirtti. Artık ayıplı ürünlerin garantisi bitmiş olsa da bu ürünler yenisiyle değiştirilebilecek.

  Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, yeni bir karar imzalayarak tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başardı. Yüksek Mahkeme, gizli ayıp taşıyan ürünlerin aradan yıllar geçse de yenisiyle değiştirilebileceğine karar verdi. Eğer ayıplı ürünün ayıbı gizlenmişse ve ürün devamlı olarak sıkıntı çıkartıyorsa, bu tür ürünlerde zaman aşımı olmayacağını belirten Yargıtay, “Satın alınan maldaki ayıp satıcının ağır kusur ve hilesi ile gizlenmişse, zaman aşımı süresinin işleyemeyeceğinin kabul edildiği vurgulanmıştır. Servisin tüketiciyi sonuç alamayacağı tamirlerle oyaladığı durumlarda da aynı uygulama söz konusudur”açıklamalarında bulundu.

  Davacı E.Y., 2007 yılında son model bir buzdolabı satın aldı. Tam iki yıl sonra buzdolabının dondurucu kısmının eritmeye başladığını fark eden E.Y., durumu yetkili servise bildirdi. Serviste buzdolabının fanında sorun olduğu belirtildi ve buzdolabına yeni fan takıldı. Ardından 2010 yılında da aynı sorunla karşı karşıya kalan E.Y., yine servise gitti ve servis bir kez daha düzeltti. Aynı sorun üst üste defalarca kez yaşandıktan sonra E.Y., buzdolabında gizli ayıbın olduğunu öne sürerek tamiratı yapılan ürünü teslim almadı ve Tüketici Mahkemesi’nin yolunu tuttu.

  Genel Kurul, gizlenen ayıplı üründe zaman aşımı mefhumunun uygulanamayacağına karar verdi

  Tüketici mahkemesinin yolunu tutan mağdur, her defasında cihazın düzeleceği umuduyla oyalandığını ve üründe bulunan gizli ayıpnedeniyle satış bedeli olan 8.323 TL ile tamir için alınan 950 TL’nin mağazadan tahsil edilmesini talep etti. Zaman aşımını gerekçe göstererek olaydan sıyrılmaya çalışan şirket ise davanın reddini istedi.

  Yargıtay’ın bozma kararının ardından davalının temyizi üzerine dava dosyası Yargıtay Hukuk Genel Kurulu’nun önüne gitti ve ardından milyonlarca tüketiciyi ilgilendiren bir karara imza atıldı. Genel Kurul, gizlenen ayıplı ürünlerde zaman aşımı mefhumunun uygulanamayacağınahükmetti

  Bende bu hakkımı aramak için tüketici mahkemesine vermeye karar verdim hakkımı arıcam ve şikayetde buluncam bilginize

 2. Benim telefonum Venüs z30 bir yılı gecdi amma ne android yükseltilmesi nede yazılımı yapılmadı neden

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here