Vestel Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük teknoloji ve elektronik firmalarından Vestel, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sağlayabilmek için birçok farklı iletişim kanalı ile destek sağlıyor. Vestel hizmet ve ürünlerine göre farklı yardım seçenekleri bulunan firma; canlı destek, online yardım, çağrı merkezi vb. daha birçok farklı seçenekle müşterilerine yardım sunmaktadır. Vestel çağrı merkezi üzerinden çözemediğiniz sorunları online iletişim formlarını veya capcanlı destek hattını kullanarak sorunlarınıza en hızlı çözümü alabilirsiniz. Vestel ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunlar için Vestel resmi web sayfası üzerinde yer alan destek sayfasından ilgili yardım seçeneğini görüntüleyebilir ve firma ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Vestel Destek İletişim Merkezi

Vestel ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm problemlerde Vestel tarafından farklı çözüm önerileri ve iletişim kanalları sunulmaktadır. Destek merkezi üzerinde yer alan birçok farklı seçenekten birini tercih ederek yaşadığınız sorunlara ilişkin en hızlı ve güvenilir çözüm yöntemini kullanabilirsiniz. Online canlı destek, iletişim talep formu, mobil asistan, Venus online destek merkezi vb. daha birçok farklı seçenek Vestel destek merkezi tarafından tüm müşterilerine sunulmaktadır.

Bağlantı adresleri üzerinden dilediğiniz sorun, istek veya önerinizi Vestel ile paylaşabilirsiniz. Sizin için en hızlı ve kolay iletişim yöntemini kullanarak kısa süre içinde sorunlarınıza etkili çözümler bulabilirsiniz.

Vestel İletişim Formu

Vestel online iletişim formu üzerinden ürün veya hizmetlere ilişkin tüm soru, görüş ve önerilerinizi firma ile paylaşmanız mümkündür. Başvuru konusu, iletişim bilgiler ve mesaj bölümlerini doldurduktan sonra ‘’Gönder’’ butonunu kullanarak firma ile iletişim kurmanız mümkündür. İletişim formunun yanı sıra online işlem formları arasında; kurumsal ürünler satın alma formu ve yetkili servis başvuru formunu da aynı sistem üzerinden kullanmanız mümkündür.

Bağlantı adresleri üzerinden Vestel iletişim formalarına hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Vestel İletişim E  – Posta Adresi

Vestel ürün ve hizmetlerine ilişkin herhangi bir konuda firma ile resmi yazışma başlatmak için Vestel kurumsal e – posta iletişim adresini kullanabilirsiniz. Müşterileri için tüm hızlı iletişim kanallarını aktif olarak kullanan Vestel, e – posta iletişim adresi üzerinden talepleri ve başvuruları takip etmektedir.

Vestel Şikâyet Hattı

Kurumsal firmalar tarafından tüm ürünleri ve sunduğu hizmetleri için çeşitli şikayet hatları üzerinden destek sağlanmaktadır. Buna göre Vestel şikayet hatları:

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası

Vestel firması ile telefon üzerinden iletişime geçmek isteyen müşteriler için belirlenen Vestel müşteri hizmetleri telefon numaraları:

 • Vestel Çağrı Merkezi: 0 850 222 4 123
 • Vestel WhatsApp Numarası: 0 850 222 4 123

Bu numaraların dışında; 0850 222 4 124 ve 0850 393 56 56 nolu telefonlarda firmaya aittir.

Vestel Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

Müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişim kurmak için doğrudan 0 850 222 4 123 çağrı merkezini veya CapCanlı Destek Hattını kullanabilirsiniz. Vestel müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşmek için çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Vestel Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok kurumsal firmada olduğu gibi Vestel tarafından da sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine destek sağlanmaktadır. Vestel sosyal medya hesapları üzerinden tüm sorunlarınızı, istek ve önerilerinizi Vestel firması ile paylaşabilirsiniz.

Yorumları Göster (1)

 • yıllardır evimde vestel kullanıyorum.enson buzdolabımı değiştirdim vestel ve çok memnunum.
  şimdi set üstü ocağımı değiştireceğim.yer sıkıntısı sebebi ile 3 gözlü almak istiyorum.ancak vestelin bu tür bir ürünü yok.
  benim gibi yerli üretime destek ve önem veren müşterileriniz için çocukluğumuzda olan 3 gözlü ve kapaklı ocakların günümüz teknolojisine uygun doğalgaz uyumlu,otomatik gaz tertibatlı ve düğmeden çakmaklı modeli ni yapmak vestel gibi yerli üretimin gururu olmuş bir markaya çok zor olmaz diye düşünüyorum.
  Ayrıca kendi arayışım sırasında gördüm ki benim aradığım ocak türünden ne kadar çok arayan var.Piyasada değişik markaların bu tür ocakları mevcut ancak güvenilmiyor.
  Vestel in buna eğileceğini düşündüğüm için öneri olarak yazıyorum.İlgilenirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.MUtlu yıllar dilerim.

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*