Ana sayfa Alışveriş Viaport Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Viaport Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2008 yılında çalışmalarına başlayan Viaport, Outlet konseptine sahiptir ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. Son derece göz kamaştıran yapısı ile müşterilere konforu sunar. Bu alışveriş merkezi diğerlerinden farklı olarak açık hava konseptine sahiptir. Merkezin içerisinde canlılığı yansıtacak bütün ögeler kullanılmış.

Yeşil alanlar dahi buranın içerisinde yer almaktadır. Buna ek olarak sokaklar, meydanlar, gölet bulunmaktadır. Gölet içerisinde de çeşitli hayvanlar yaşamaktadır. Çocukların bolca ilgisini çeken güvercinler, tavus kuşları ve tavşanlar gölet ve sazlıkları boş bırakmıyor.

Viaport’un sunduğu güzellikler arasında hem alışveriş yapma hem de eğlenme yer alıyor. Konsept ziyaretçilerin son derece hoşuna gidiyor ve burada her daim canlı bir hayat akışı sağlanmış oluyor. Bu şekilde sosyal yaşamın içerisinde yeme-içme mekanları, sinema salonları ve oyun merkezleri de yer almaktadır.

Çok fazla eğlenme ve dinlenme imkanı olan Viaport müşterilerden tam not almakta ve sıklıkla ziyaretçi toplamaktadır. Hem alışveriş yapabilir hem de eğlenebilirsiniz. Detaylar çok ince düşünülmüş ve tasarımlar buna uygun şekilde yapılmıştır.

Viaport Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0216 696 10 01

Viaport Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@viaport.com.tr

Arama Terimleri: viaport çağrı merkezi, viaport iletişim, viaport müşteri hizmetleri, viaport müşteri hizmetleri numarası, viaport telefon numarası, viaport irtibat tel, viaport şikayet, viaport iletişim, viaport mail adresi, viaport çağrı merkezi, viaport iletişim numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here