Ana sayfa Özel Kurumlar VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3

VitrA gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. VitrA çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. VitrA çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

VitrA müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, ürün geri iadesi veya değişimi, vitra hakkında bilgi alabilir ve çağrı merkezine şikayetlerinizi bildirebilirsiniz veya bunun gibi işlemler yer almaktadır.

VitrA çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da VitrA resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 311 70 70

Arama Terimleri: vitra iletişim bilgileri, vitra telefon no, vitra irtibat tel, vitra canlı destek, vitra müşteri temsilcisi, vitra şikayet hattı

3 YORUMLAR

 1. eknik servislerinizin yönetiminden hiç memnun değilim. O kadar ki yakında ay üssü alfa veya sputnik özentili tüm ürünlerinizi söktürüp sıradan bir şeyler taktıracağım.
  Bir defa, çok sık arıza yapıyor.
  İkincisi Yetkili Teknik servislerinizle iletişim kurup arıza kaydı bırakmak çoğu kez bir haftayı buluyor. Bir hafta da ekibi bekle. Sular akmaya devam etsin.!!!!!

  Bir önceki servis ( Metin bilmem ne..) bir türlü temas kuramazdınız. Herifler kapanmış ben aramaya devam ediyorum…!!! Neyse, Çiğli’deki yeni servise nasılsa ulaşabildik. Gelip yaptılar. ( Bu arada şunu söylemeliyim, servis elemanları bir makine mühendisi bilgi ve becerisindeler..Günahlarını almak istemem.)
  Bir ay oldu mu bilmiyorum, bu kez de ” doldurma sistemi ” arızalandı ve ben sabahtan beri Cedev Yapı ile
  ( Tel. 0232 3866707) görüşmeye çalışıyorum, onlarca kez. Açılır gibi olup hemen kapanıyor.
  Bu devirde ” Bir tek telefonla ” iş döner mi?!!!!! Neden ilave bir GSM yok!!!!!
  Gelelim Vitra Çağrı Merkezine, orası da acayip bir reklam ajansı gibi kurgulanmış.
  Müşteri temsilcisi diye bir şey yok. Şikayet bırakma servisi gibi bir şey de yok

  Bence işiniz zor. Bu konuda tüm tanıdıklarım şikayetçi…

 2. Merhaba
  Aylar önce duşta oluşan prb nedeniyle servis geldi yedek parça için biz sizi arayacağız deyip dönmediler. Neredeler acaba ? Vitra sayın yetkilileri ilgilenirmisiniz lütfen madur edildik.

 3. Vitradan çok beğenerek banyo dolabı aldım aralık ayında bir sene olacak Hiç memnun kalmadım oysaki ben vitra marka olduğu için tercih etmiştim maalesef yanılmışım Birkaç ay içersinde Kabarmalar oldu El yıkarken su olduğu gibi dolabın içine sızıyor ve dolapta kabarmalar oldu sorunumu bulunduğum İlçedeki yetkili Servise İlettim bana dönüş olarak kullanım hatası denildi Ben mağduriyetimin giderilmesini İstiyorum VİTRANIN Adına yakışır bir şekilde

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here