Ana sayfa Alışveriş Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

Watsons gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok alışveriş zincirleri’nin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Watsons çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Watsons çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Watsons müşterileri’nin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Ürün iadesi ve değişimi, Watsons hakkında görüş, istek ve şikayet gibi işlemler yer almaktadır.

Watsons çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Watsons çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 99 87

Watsons Resmi Adres Bilgileri:
Saray Mahallesi, Site Yolu Caddesi, Anel İş Merkezi No:5, Kat: 4-5, Ofis No:9-10, Ümraniye /İstanbul

Arama Terimleri: watsons iletişim bilgileri, watsons telefon no, watsons irtibat tel, watsons canlı destek, watsons müşteri temsilcisi, watsons şikayet hattı

6 YORUMLAR

  1. Merhaba Diyarbakır Ninova Watsons mağazanızdan 16.01.2020 tarihinde 18.35 saat sıralarında Loreal saç spreyi aldım alırken de personellerden yardım isteyerk aldım saç tonuma göre istekte bulundum eve gidip açıp hafif sıktığımda siyah renk çıktı benim saç tonum açık kumral saç tenime hiç uymadı bu sabah yanı 17.01.2020 tarihinde saat 11 de tekrardan mağazaya gittim yetkili yönetici yok öğleden sonra gelin dediler saat 16.45 te tekrar gittiğimde yine mağaza yöneticisi yoktu ve oradaki personel milyarlarca alan müşterilerimiz vardır ürünü açıp getirse geri almayız deyip ilgisizce davranıp geri çıkmak zorunda kaldım tabii ki kişisel bakım ürünleri ama ürün kullanılmadı ve yanlış verilmiştir mağdur durumdayım konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

  2. Vermiş olduğunuz numaraa kullanımda bile değil 3 hafta oldu siparişimi kargodan aalmaya gittim iaade edildiği soylendi. Param yatmadi siparişi geri gitmesine rağmen teslim aldığım söyleniyor acil birisi ilgilensin aartik ya ürünlerimi yollayın ya paramı iade edin.

  3. Merhaba balıkesir bandırmadan yazıyorum. Almış oldugu nutregene göz kremi bozuk çıktı çok kötü kokuyor. İade etmek istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

  4. aralık ayının 16 sında bir alana 1 bedava olan ürünlerinizden ve şampuanlar aldım ama hala ürünlerim gelmedi ve kargolanmadığını okudum Aldığım ürünler niye bu kadar gecikti öğrenmek istiyorum Saygılarımla

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here