Xiaomi Müşteri Hizmetleri / İletişim / Çağrı Merkezi / Telefon Numarası

Çin merkezli akıllı telefon ve cihaz üreticisi Xiaomi, Türkiye satışlarının ardından alternatif iletişim kanalları ile destek vermeye başlamıştır. Birçok online işlem kanalı üzerinden veya doğrudan çağrı merkezini kullanarak Xiaomi cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları firma yetkililerine iletebilirsiniz. Xiaomi sosyal medya hesapları üzerinden ve kurumsal çağrı merkezi üzerinden tüm sorunlarınız için hızlı yanıt alabilirsiniz.

Xiaomi müşteri hizmetleri numarasını kullanarak cihaz sorunlarınız, garanti ve yetkili servisler için detaylı bilgiyi iletişim adresleri üzerinden elde edebilirsiniz. Xiaomi kurumsal web sayfası üzerinden ihtiyacınız olan tüm online işlem kanallarına hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Xiaomi, akıllı cep telefonlarından elektrikli scootera kadar birçok farklı yeni nesil cihazlarıyla Türkiye’de hizmet vermektedir. Xiaomi Türkiye tarafından, Türkiye’deki kullanıcılar için kurumsal iletişim desteği sağlanmaktadır.

Xiaomi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Firmaların sosyal medya üzerinden aktif olarak takip edilmesinin üzerine birçok hizmet canlı destek sağlayan sosyal medya hesapları üzerinden yapılabilmektedir. Xiaomi Türkiye hakkında sorunlarınızı firmaya en kısa sürede iletmek için:

Üzerinden hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Xiaomi etiketiyle birlikte soru, görüş ve önerilerinizi firmaya ileterek anında yanıt alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarının yanı sıra çağrı merkezi üzerinden de kurumsal destek alarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Xiaomi Yetkili Servisleri

Xiaomi cihazlarınızla ilgili sorunlarınızla ilgili olarak aşağıdaki linklerle bir yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi İletişim E – Posta Adresi

Xiaomi yardım hattı ve raporlama süreci hakkında bilgi almak için Xiaomi e – posta adresi üzerinden destek alabilirsiniz. Xiaomi kurumsal web sayfası üzerinden paylaşılan e – posta adresine mesaj göndererek, sorunlar hakkında iletişime geçmek için: Xiaomi iletişim sayfası üzerinden bulunduğunuz ülkeye göre hizmet adreslerini bulabilirsiniz. Türkiye’deki kullanıcılar için İngilizce olarak destek verilmektedir. İngilizce destek için:

Adresini kullanabilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Numarası

Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışmayan çağrı merkezine çalışma günleri içinde saat: 09.00 – 17.00 arasında ulaşabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmeden önce bulunduğunuz yerde yetkili servis olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Yetkili servis bulunan yerlerdeki kullanıcılar doğrudan mağazalara giderek daha kısa sürede işlem gerçekleştirebilir.

  • Xiaomi Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 305 19 23

Xiaomi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Xiaomi dünya akıllı telefon üreticileri arasında ilk sıralarda yer almasının ardından Türkiye’deki ve dünyanın diğer pek çok yerindeki müşterileri için çağrı merkezleri üzerinden destek vermeye başlamıştır. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan yetkili servis çağrı merkezini arayarak doğrudan müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. İstanbul ve İzmir resmi mağazaları ile veya zincir mağazalar üzerinden iletişime geçerek cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları vakit kaybetmeden Xiaomi yetkililerine iletmeniz mümkündür. Xiaomi destek hatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Yorumları Göster (1)

  • ÜRÜNLERİNİZDE KULLANIM KILAVUZLARINDA TÜRKÇE BULUNMAYIŞINI YADIRGADIM.SİZİN GİBİ DÜNYA MARKASI İDDİASINDA OLAN BİR FİRMAYA YAKIŞTIRAMADIM.ETRAFIMDA HİÇ SİZİN ÜRÜN SATTIRMAMAYA ÜRÜNLERİNİZİ KÖTÜLEMEYE ÇABA GÖSTERECEĞİM.

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*