Yakın Doğu Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Yakın Doğu Üniversitesi 1988 yılından bu yana eğitim alanında hizmet vermektedir. Üniversite, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren üniversiteler arasında yer almaktadır. Büyük bir yerleşke içinde bulunan üniversite; kolejleri, spor kompleksleri, kreşleri, yüzme havuzları ve eğitim birimleri ile Kıbrıs’ta ön plana çıkmaktadır.

Olanakları Nelerdir?
Yakın Doğu Üniversitesi, 8 ayrı enstitü, 218 ayrı master programı, 19 fakültesi ve 220 yükseköğretim bölümü ile pek çok öğrencinin taleplerini karşılayabilecek niteliktedir. Üniversite, genel anlamda öğrencilerin kendi sorumluluklarını alabilmeleri ve özgüvenlerini geliştirebilmeleri için elinden geleni yapmaktadır.

Üniversite, Atatürk ilke ve inkılaplarını kendisine hedef olarak belirlemiş olan eğitim kurumlarından biridir. Üniversite, diğer eğitim kurumlarında olduğu gibi kredili sistem ile eğitim vermektedir.

Kıbrıs’a sadece bu üniversitede eğitim görmek için denizaşırı ülkelerden gelen öğrenci sayısı da oldukça fazladır. Her yıl farklı fakültelerden ya da enstitülerden çok sayıda öğrenci mezun edilmekte ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirilmektedir. Aynı zamanda Yakın Doğu Üniversitesi, pek çok üniversite birliğine de üyedir.

Yakın Doğu Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası:

+90 (392) 223 64 64

Arama Terimleri: yakın doğu üniversitesi iletişim, yakın doğu üniversitesi çağrı merkezi, yakın doğu üniversitesi iletişim numarası, yakın doğu üniversitesi şikayet hattı

Yorumları Göster (1)

  • Belirtilen no hep mesgul,ogrenci harc parasi icin gorusecektim..gorusemiyorum

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*