Ana sayfa Televizyon Kanalları Yaparsın Aşkım Çağrı Merkezi İletişim Başvuru Telefon Numarası

Yaparsın Aşkım Çağrı Merkezi İletişim Başvuru Telefon Numarası

1

Yaparsın aşkım programı İlker Ayrık’ın sunduğu bir eğlence programıdır. Evli, nişanlı veya sözlü çiftlerin katıldığı ve birbirleri ile yarıştığı programın büyük ödülü ise sıfır marka bir otomobildir. Birbirinden eğlenceli oyunlara katılan çiftler rakiplerini yenerek otomobili kazanmak için mücadele ediyor.

Yaparsın Aşkım Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Bütün dünyadaki adı My Man Can adlı eğlence programının Türkiye’deki adı ise Yaparsın Aşkım programıdır. İlker Ayrık’lığın sunumu ile bu eğlence programı her cumartesi akşamı saat 20.00’de yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Programa katılan çiftler birbirleri ile yarışıyor. Erkeklerin erkeklerle bayanların bayanlarla yarıştığı ve oyun başına puan topladığı eğlence programında en çok puanı toplayan iki çift finale kalıyor.

Programda çiftlerin oynadığı oyunlar arasında biber yeme, bardak taşıma, basket atma, eşi sırtında olan kişi kaç şınav çekebilir, erkekler topuklu ayakkabı ile hız parkurunda kaç saniye dayanabilir gibi oyunlar yer almaktadır. Oynanacak oyuna çiftler tahminde bulunurken kişinin eşi de söylenilen tahmin süresini veya sayısını yaparak puan kazanmak zorundadır. İstenilen sürede gerçekleşmeyen iddialarda çiftler puan alamaz. En yüksek iddiayı gerçekleştiren çiftler oyunu kazanır ve puanı alır. En çok puanı toplayıp finalde rakibini yenen çift ise sıfır marka otomobilin sahibi olur.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Linki

Arama Terimleri: yaparsın aşkım iletişim bilgileri, yaparsın aşkım başvuru formu, yaparsın aşkım iletişim, yaparsın aşkım çağrı merkezi, yaparsın aşkım telefon no, yaparsın aşkım başvuru numarası, yaparsın aşkım başvuru formu linki, yaparsın aşkım başvuru

1 YORUM

  1. Şimdi yaparsın aşkım programının yeni bölümünü izliyorum. Oyunlarınızdan çivili kalelere topu penaltı noktası gibi bir uzaklıktan atıp çivilerde asılı kalmasını sağlıyorlar. Ben Beden Eğitimi öğretmeniyim. İzlerken içim acıdı, o kadar topun patlaması. Biz okullarımızda spor malzemesi bulmak için o kadar uğraş veriyoruz ki. Keşke o toplar kullanıldıktan sonra bazı ihtiyaçsın olan okullara verilse de öğrencilerin yüzü gülse 😊 Ama oyunlarınız çok güzel çok eğlenceli. Sadece topların çivilere saplanıp patlamasına üzüldüm 🙈🙊

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here