Ana sayfa Bankalar Yapı Kredi Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
yapi kredi yatirim musteri hizmetleri
yapi kredi yatirim cagri merkezi

Yapı Kredi Yatırım kurumsal iletişim kanallarını kullanarak firmanın aktif olarak sunduğu yatırım ve bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm detayları öğrenebilir veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası bünyesinde faaliyet gösteren Yapı Kredi Yatırım, müşteri desteğini en hızlı ve kaliteli biçimde sunmak için müşteri hizmetleri telefon numarası ve online iletişim kanalları üzerinden destek sunulmaktadır. Yapı Kredi Yatırım iletişim kanallarını hepsi en hızlı çözüm önerilerini sunacaktır.

Yapı Kredi Yatırım İletişim Merkezi

Yapı Kredi Yatırım müşteri hizmetlerine her konuda geri bildirim vermek için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden online veya doğrudan firma ile görüşme sağlayarak sorunlarınız için etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Elektronik posta adresi, iletişim formu ve çağrı merkezi iletişim kanallarından birini kullanarak hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Yapı Kredi Yatırım Müşteri Online İletişim Formu

Müşterilerine alternatif pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden kurumsal destek sunan Yapı Kredi Yatırım, yatırımlarını değerlendirmek ve birikim yapmak isteyen tüm müşterileri için cazip teklifler ve etkili finansal çözümler sunmaktadır. Firmanın bankacılık – finans ürün ve hizmetlerine ilişkin sunduğu tüm hizmetleri için sorunlarınızı, taleplerinizi ve önerilerinizi iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. İletişim formu sayfası üzerinden başvuru türünü seçerek ‘’şikayet’’ veya ‘’öneri’’ başlıkları ile geri bildirimde bulunmanız mümkündür.

Yapı Kredi Yatırım İletişim E – Mail Adresi

musterisikayetleri@ykyyatirim.com.tr kurumsal iletişim e – posta adresini kullanarak tüm uyuşmazlıkların etkili ve kısa sürede çözüme kavuşması için destek alabilirsiniz. Günün her saatinde e – posta iletişim adresini kullanarak en kısa sürede şikayet bildirimleriniz veya talepleriniz için geri dönüş almanız mümkündür. E – posta adresi üzerinden yapacağınız tüm yazışmalar hukuksal olarak bağlayıcıdır. Bu nedenle resmi ve açık bir dille yazışma başlatmanız tavsiye edilir.

Yapı Kredi Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi Yatırım çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlamanız mümkündür. Telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak en kısa sürede sorunlarınıza çözüm önerileri alabilir veya ürün ve hizmet detaylarına ilişkin işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 212 319 80 00
  • Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürlük Faks Numarası: 212 264 14 09

Yapı Kredi Yatırım Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Yapı Kredi Yatırım telefon numarasını kullanarak firma temsilcisi ile hızlı görüşme yapabilirsiniz. Firma doğrudan çağrı merkezi üzerinden kurumsal destek vermediği için genel müdürlük telefon numarasını arayarak direkt yetkilerle görüşmeniz mümkündür. Sekiz farklı merkez şube ile hizmet veren firmanın, hizmet aldığınız şubesi ile iletişim geçerek çok daha kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Yapı Kredi Yatırım Şikayet Hattı

Yapı Kredi Yatırım ürün ve hizmetlerine iletişim tüm şikayetlerinizi iletişim formu veya e – posta adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Yatırım Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Yapı Kredi Yatırım sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel duyuru ve kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi de yapabilirsiniz. Yapı Kredi Yatırım iletişim kanallarının hepsi en kısa sürede çözüm önerileri alarak sorunlarınızı çözmeyi hedeflemiştir. Yapı Kredi Yatırım sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here