Ana sayfa Devlet Kurumları Zabıta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

Zabıta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

0

Zabıta gibi benzer iletişime geçen kitlesi oldukça fazla olan devlet kurumlarının iletişim temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Zabıta iletişim hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre hat temsilcisi size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Zabıta destek hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Zabıta ile iletişime geçmek isteyen olarak şikayetlerinizi bildirebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Zabıta iletişim hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri destek hizmetlerinden alabilirsiniz.

Zabıta gerçek ve resmi çağrı merkezinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Zabıta Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası:
153

Arama Terimleri: zabıta telefon numarası, zabıta iletişim, alo 153 hattı, zabıta şikayet hattı, zabıta iletişim bilgileri, zabıta şikayet, 153 hangi numara, 153 zabıta, zabıta irtibat numarası