Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat bankası müşteri potansiyeli fazla olan birçok banka’nın çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Ziraat bankası çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Ziraat bankası çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Müşterilerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Ziraat bankasının verdiği kredi şartları hakkında bilgi alımı, Ziraat bankası hakkında şikayet veya öneri, Kredi Kartı Başvurusu gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Ziraat bankası çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 220 00 00

Ziraat Bankası İletişim 444’lü numarası:
444 00 00

Ziraat Bankası İletişim Formu: (Ziraat Bankasına olan istek ve şikayetlerinizi telefonla aramak istemiyorsanız onun yerine aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ile mesaj yazarak da ulaştırabilirsiniz.)

Ziraat Bankası İletişim Formu

Arama Terimleri: ziraat bankası iletişim bilgileri, ziraat bankası telefon no, ziraat bankası irtibat tel, ziraat bankası canlı destek, ziraat bankası müşteri temsilcisi, ziraat bankası şikayet hattı

Yorumları Göster (5)

  • Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.

    I'll make sure to bookmark it and return to read more of
    your useful information. Thanks for the post. I'll definitely comeback.

  • Ben 9 Ocak Çarşamba açık lise kayıt yenileme parası yatirdim öğrenci genel bilgilerime girdiğimde kayıt yapılmadı ücret yatirilmadi diyor ?

  • Bügün Kaynarca şubesine emekli maaşını ordan alabilmem için baş vurmaya gittik 5dakikalık işlm için birbucuk saat bekledim asağıda işlem yapaan temsilci bir buçuk saat işlem yapıyordu bir müşteriye üs katıda varmış yukarısı bomboş kızdıktan sonra orayo gönderderdiler işlemim 5 daki sürdü kimsenin işini kolaylaştırma yönlerdirme çabası olmayan bir banka ilgi desen sıfır emekli maşını taşıma geldik internetten oluyodu niye geldiniz tavırlar entarasan
    işler

  • tüm hizmetleriniz sıfır müteri himetleriniz aruyoruz müteri tesilcisi ile görüşemiyoruz teleplerimize cevap bulamıyoruz yanı ziraat bankasında kendimize muhatap bulamıyoruz dyer bankalar müteri temsilcisi hemen bağlanıyor sizde kayıt konuşuyor ve sureniz doldu deyip kapatıyor yazık