Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri

ziraat katilim numarasi

Türkiye’nin en köklü kamu bankası bünyesinde katılım bankacılığı alanında hizmet veren Ziraat Katılım Bankası, tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin sorun yaşayan müşterilerine hızlı iletişim imkanı sunuyor. Ziraat Katılım kredi kartı ve kredi ürünleri başta olmak üzere bankanın tüm hizmetlerine ilişkin online iletişim merkezi veya çağrı merkezi üzerinden destek alabilirsiniz. Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak adına birçok farklı iletişim yöntemi sunan Ziraat Katılım, iletişim formu ve telefon bankacılığı ile birçok işlemin banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan çözülmesini sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası Destek Merkezi

Ziraat Katılım Bankası tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetler için bankanın iletişim kanallarını kullanarak hızlı hizmet almanız mümkün. 7/24 hizmet sağlayan Ziraat Katılım müşteri iletişim merkezi Türkçe, Arapça ve İngilizce destek sunmaktadır.

Bağlantı adresi üzerinden bankanın iletişim kanallarına ve iletişim hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri iletişim merkezi numarasından sosyal medya hesaplarına kadar tüm iletişim sayfalarına tek bağlantı adresi üzerinden erişim sağlamanız mümkündür.

Ziraat Katılım Müşteri İletişim Formu

Ziraat Katılım tarafından sunulan bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm istek, şikayet ve önerilerinizi online iletişim formu üzerinden bankaya iletmeniz mümkündür. Bunun için Ziraat Katılım Bankası müşteri iletişim formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Ziraat Katılım tüketici kredisi hizmetleri başta olmak üzere banka tarafından sağlanan tüm hizmetlere yönelik sorunlarınızı aynı iletişim formu üzerinde yer alan konu ve mesaj kısmına göre iletmeniz mümkündür.

Üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım İletişim E – Posta Adresi

Ziraat Katılım Bankası ile resmi yazışmalarını elektronik posta ile yapmak isteyen vatandaşların ziraatkatilim.genel@hs04.kep.tr adresine e – mail göndermesi mümkündür. Banka ile yazışma başlatmadan önce online iletişim kanalları üzerinden sorununuzun çözülüp çözülemeyeceğini incelemeniz tavsiye edilir.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Katılım Bankası ile telefon bankacılığı üzerinden iletişime geçmek isteyen vatandaşların 7/24 Arapça, Türkçe ve İngilizce hizmet veren çağrı merkezini aramaları yeterlidir. Ziraat Katılım müşterisi olmayan ve müşterileri için banka tarafından aynı çağrı merkezi üzerinden destek sağlanır. Ziraat Katılım ticari kart başvurusu dahil olmak üzere birçok farklı işlemi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Ziraat Katılım Çağrı Merkezi: 0 850 220 50 00
  • Ziraat Katılım Genel Müdürlük: 0 212 404 10 00
  • Ziraat Katılım Fax: 0 212 404 10 99

Ziraat Katılım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

Ziraat Katılım Bankası çağrı merkezini aradıktan sonra uzun süre beklemeden müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerin direkt bağlanmak için sırasıyla:

  • ‘’2 – 0 – 1’’

Rakamlarını tuşlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Sosyal Medya Hesapları

Bankaların sosyal medya üzerinden müşterilerine çok daha hızlı ve kaliteli hizmet sağlamasının ardından birçok kişi tarafından bu hesaplar kullanılmaya başlamıştır. Ziraat Katılım kredi oranları, güncel kampanyalar, sorun ve öneriler başta olmak üzere birçok detaya sosyal medya hesapları üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Ziraat Katılım Bankası tarafından Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube üzerinden hizmet sunulmaktadır. Banka ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmeden önce resmi hesap olup olmadığını teyit etmeniz ve hiçbir banka çalışanı ile kişisel bankacılık şifrenizi ve bilgilerinizi paylaşmamanız tavsiye edilir.

Scroll to Top