A Bank Müşteri Hizmetleri

A Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alternatif Bank adı ile de bilinen A Bank 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cenk Kaan Gür’ün 2017 yılından bu yana CEO’luğunu yaptığı banka, Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. 2013 yılında Katar Bank, bu bankanın %70’lik kısmı için hissedar olmuştur.

Pek çok alanda hizmet sunan banka, kısa vadede önde gelen bankalar arasında yer almayı da başarmıştır. A Bank, Alternatif Bank’ın eski adıdır. Hissedarlık durumu oluştuktan sonra bankanın adı Alternatif Bank olarak güncellenmiştir.
Ürünler Nelerdir?

A Bank, müşterilerine pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı, döviz hesapları, altın birikimi, vadesiz hesap ve buna benzer pek çok ürün banka müşterileri için sunulmaktadır.

Yeni bir banka olmasına rağmen geniş bir müşteri kitlesine sahip olan banka, müşteri memnuniyetini ilke edindiğinden dolayı sektörde hızlı bir şekilde başarıyı yakalayabilmiştir. Aynı zamanda Türkiye’de pek çok şubesi ve ATM’si de bulunmaktadır. Ortak ATM özelliği de olan bu cihazlar, her banka için kullanılabilmektedir.

A Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 00 55 / 0850 225 00 55

Arama Terimleri: a bank iletişim bilgileri, a bank çağrı merkezi, a bank destek hattı, a bank iletişim, a bank şikayet, a bank müşteri temsilcisi, a ban telefon no

Scroll to Top