Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 25

Akbank iletişim kanalları dijital ve doğrudan iletişim olmak üzere farklı yöntemler üzerinden müşteri desteği sunar. Mobil ve dijital bankacılık anlayışı sayesinde firma tarafından hem web hem de mobil uygulamalar üzerinden de müşteri desteği sunulmaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank, günün her saatinde 7 gün 24 saat müşteri iletişim merkezleri ve müşteri hizmetleri üzerinden yardım sunar. Olası sorunların çözümü, bankacılık ürün ve hizmetlerinin detayları ve kampanya veya duyurular için Akbank iletişim bilgileri üzerinden güncel servisleri görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Müşteri İletişim Destek Merkezi

Akbank bireysel ve kurumsal müşteri destek merkezi üzerinden anında firma temsilcisi ile görüşme sağlayabilir veya online/dijital iletişim kanallarını kullanarak çok daha kısa sürede en etkili çözüm önerilerini alabilirsiniz. Mevcut güncel iletişim kanallarını kullanarak bireysel veya kurumsal bankacılık sorunlarının hemen hepsi için öneriler alabilirsiniz. Müşteri iletişimi konunda özel ve kamu bankaları arasından ayrılmayı başaran Akbank, kaliteli ve hızlı iletişim kanalları ile müşteri sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlar.

Akbank Müşteri İletişim Formu

İletişim formları aracılığıyla günümüzde bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin hemen hemen her konuda şikayetlerinizi iletebilir veya ürün ve hizmetler için başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu iletişim formlarını kullanarak başvuru takibi, itiraz ve öneriler konusunda kurumsal destek alabilirsiniz. Online iletişim formları üzerinde yer alan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra kısa sürede banka yetkilileri tarafından tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank’ın tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması için müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçerek telefon bankacılığı yardımı ile sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel müşteriler çağrı merkezi üzerinden sesli yanıt menüsü üzerinde yer alan iletişim hizmetlerine kısa sürede bağlanarak işlem yapabilir. Hızlı yanıt sistemi üzerinden kısa sürede işlem yapılabileceği gibi doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak da her konuda Akbank müşteri temsilcisinden destek talep edebilirsiniz. Banka ve kredi kartı ile ilgili kayıp/çalıntı bildirimleri, kart ve hesap talimatları ile diğer tüm konularda müşteri hizmetleri numarası ile çözüm elde edebilirsiniz.

  • Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 25 / 0 850 222 25 25

Akbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Akbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için iki farklı telefon numarası üzerinden işlem yapabilirsiniz. 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 telefon numaralarını aradıktan sonra sırasıyla hızlı iletişim numaralarını kullanarak müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için sırasıyla:

  • Ana menü üzerinden ‘’4’’ rakamı tuşlanır,
  • Sonrasında ‘’2’’ ve ‘’0’’ rakamları tuşlanarak,

Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanılması mümkündür. Hızlı tuşlamalar ile çağrı merkezi üzerinden direkt müşteri temsilcisine bağlanılabilir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Akbank Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Akbank güncel kampanya ve duyuruları yakından takip edebilir ve en kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Popüler sosyal medya platformları üzerinden müşterilerin tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin konularda destek alması mümkündür. Kurumsal dijital dönüşüm ve hizmet politikaları kapsamında hizmet veren hesaplar üzerinden sorunlar için kısa sürede çözüm önerileri alınabilir. Akbank resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top