Obilet Müşteri Hizmetleri

Obilet ÇağrızMerkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Obilet, Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından 2012 yılında kurulmuştur. İnternet kullanıcıları Obilet aracılığıyla otobüs, uçak ve feribot seferlerini görebilir, rezervasyon yaptırabilir veya güzergah hakkında bilgi edinebilir. Obilet, Türkiye’nin en büyük otobüs, uçak ve feribot firmalarının seferlerini tek bakışta görmek ve online bilet satın almak için geliştirilmiştir.

Obilet müşteri hizmetleri 0850 532 62 58 telefon numarası ile üyelik, otobüs bileti, bilet iptali, rezervasyon, online satış vb. konularda destek sunuyor.

Türkiye’nin en iyi mobil uygulamaları arasında yer alan Obilet, Google Play Store, App Store ve App Gallery’den indirilebilir. Aynı zamanda Obilet web sitesini kullanarak bilet alabilir veya seferleri görüntüleyebilirsiniz.

Obilet, Türkiye’deki birçok otobüs firmasıyla anlaşmalı. Bu nedenle İzmir’den Iğdır’a, Sinop’tan Hakkari’ye kadar milyonlarca kişi Obilet’i rahatlıkla kullanabiliyor. Ayrıca güneşin hangi yönden geleceği gibi detaylar da bilet alma aşamasında kullanıcılara gösteriliyor. Koltuk seçimi, erkek veya kadın yanı vb. seçimler de Obilet aracılığıyla kolayca yapılabilir.

Obilet, yılda on beş milyonu aşkın otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Ayrıca beş milyonu aşkın uçak bileti satışı da Obilet aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Obilet, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alıyor. Ayrıca en iyi seyahat uygulamasına da sahiptir. Yerli ve yabancı birçok şirketten yatırım alan Obilet, havayollarının direkt acentesi olarak da hizmet veriyor.

Enuygun müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Obilet iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya Obilet ile ilgili merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Obilet Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 532 62 58
Çalışma SaatleriObilet çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Obilet İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 532 62 58
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@obilet.com
Yardım / Talep FormuForm için tıklayın.
Bilet Satın Alma RehberiRehber için tıklayın.
Yardım SayfasıObilet yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Bilet Sorgulama, İptal ve Değişimİşlem yapmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresioBilet Bilişim Sistemleri A.Ş. Sultan Selim Mah. Yunus Emre Cad. Topçu İş Merk. No:1/11 Kat:3 Kağıthane/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 532 62 58
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Obilet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcıların Obilet ile ilgili en çok merak ettiği soruları incelemek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık! Yorumlarda Obilet müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Biletall.com müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Obilet Güvenilir Mi?

obilet

10 yılı aşkın süredir hizmet veren Obilet, otobüs &uçak bileti almak için en güvenilir uygulamalar arasında yer alır. Aynı zamanda kullanıcı bilgileri, 128bit şifrelenir ve sigortalanır.

Obilet Kimin?

Obilet, iki üniversiteli genç girişimci Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından 2012 yılında kurulmuştur. En hızlı büyüyen yerli şirketlerden biridir.

Obilet, Komisyon Alıyor Mu?

obilet 4

Obilet, otobüs, uçak ya da feribot bileti satın aldığınızda sizden herhangi bir komisyon almaz. Bilet ücretleri, şirketler tarafından belirlenir ve Obilet’de aynı politika ile satış gerçekleştirir.

Obilet Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Obilet ‘den satın aldığınız biletleri, Obilet web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden iptal edebilirsiniz. Ancak otobüs firmaları, seferden 1 – 12 saat öncesinde iptal işlemi yapmayabilir. Şirketlerin uyguladığı iptal süresi hakkında bilgi edinmek için tıklayın. Obilet müşteri hizmetleri numarası 0850 532 62 58 ile görüşerek bilet iptali hakkında bilgi alabilirsiniz.

İDO müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Obilet Bilet Değişimi Nasıl Yapılır?

obilet 3

Obilet, bilet değişimi web site ya da mobil uygulama üzerinden yapılır. Hesabınıza giriş yaparak > Biletlerim kısmından değişim yapabilirsiniz. Aynı zamanda yine aynı kısımdan açığa alma işlemini gerçekleştirmek mümkün. Ancak firmalar arası bilet değişimi yapılamıyor. Detaylar için tıklayın. 

Obilet, Bilet İadesi Ne Zaman Yatırılır?

Obilet’den satın aldığınız bileti iptal ettiğinizde ilgili tutar 1 – 7 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır. İşlem, genellikle 3 iş günü sürer ancak 7 günü geçmesine rağmen hesabınıza para yatırılmadıysa Obilet çağrı merkezi numarası 0850 532 62 58 ile görüşebilirsiniz.

Skyscanner müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top