A2 İletişim

a2tv musteri hizmetleri

Televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı ATV kanalının sahibi olan Turkuvaz Medya Grubu’nun yeni tv kanalı olan A2 TV, 2016 yılından beri yayın hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bir nevi ATV’nin yan kuruluşu olarak hizmet veren A2 TV, özellikle geçmiş dönemde yayın hayatında fırtınalar estirmiş, kitleleri peşinden sürüklemiş ve ilgiyle takip edilen televizyon dizilerinin tekrarlarını yeniden ekranda izleyiciyle buluşturmasıyla ünlenmiştir. Günümüzde hatırı sayılır bir izleyici kitlesi olan A2 TV kanılının yayın akışında, özellikle Turkuvaz Medya Grubu’nun yapımcısı olduğu ya da ekranlarında yer verdiği popüler dizi ve tv yapımlarının tekrarları, her hafta düzenli olarak baştan sona yayınlanmaktadır. Tüm bu hizmetlerle birlikte A2 TV müşteri hizmetleri de kanalın sadık izleyicileriyle yakından ilgilenmeye devam etmektedir. A2 TV kanalının kendi alanında uzman müşteri temsilcileri, tv yayınları hakkında görüş ve önerilerini iletmek isteyen tv izleyicileriyle pek çok farklı platform üzerinden iletişim kurabilmektedir.

A2 TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkuvaz Yeni Asır Televizyon Prodüksiyon Anonim Şirketi çatısı altında yayın hayatına devam eden A2 TV kanalı, uydu, kablo ve karasal yayın ortamları üzerinden tv izleyicileriyle buluşmaya devam etmektedir. 2016 yılında faaliyetlerine başladığı günden bu yana tv dizi tarihine damgasını vurmuş eski yapımları yeniden güncel diziler gibi her hafta düzenli olarak yeni bölümleriyle yayına alan A2 TV kanalını izleyici kitlesi de her geçen gün hızla artmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren A2 TV kanalının müşteri temsilcisi ekibi de izleyicilerden gelen dilek, istek, öneri, şikayet ve teşekkürleri kabul etmektedir. Siz de A2 TV kanalında yayınlanmasını istediğiniz veya yayınlanmasından şikayetçi olduğunuz dizi ya da diğer tv yapımları hakkında görüşlerinizi bildirmek için A2 TV kanalının müşteri hizmetleri telefon numarasını 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman arayarak yetkililere ulaşabilirsiniz:

  • A2 TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 88 81

A2 TV Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

A2 TV müşteri hizmetleri birimine ulaşmak isteyen tv izleyicileri, sadece telefon iletişim aracını kullanmak durumunda değildir. İnternet üzerinden de tecrübeli A2 TV müşteri temsilcileriyle iletişim kurmak mümkündür. 2016 yılından beri karasal, uydu ve kablo tv ortamlarında kesintisiz yayın hizmeti veren A2 TV kanalının müşteri hizmetlerine e-posta yoluyla mail atarak ulaşmak isteyen tv izleyicileri de A2 TV müşteri hizmetleri iletişim e-Posta adresini diledikleri gibi kullanabilmektedir:

A2 TV Resmi Sosyal Medya Hesapları

Televizyon yayın hayatına 2016 yılında başlayan ve kablo, karasal ile uydu yayın ortamlarından kolaylıkla izlenebilen A2 TV kanalı, her geçen gün sadık izleyici kitlesini hızla artırmaya devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir yayıncılık anlayışını benimseyen A2 TV kanalı ATV’nin yan kuruluşu gibi hizmet vermektedir. Turkuvaz Medya Grubu’nun yeni kanalı olan A2 TV kanalının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, yayın akışında bulunan dizi ve filmler hakkında son bilgilere sahip olabilirsiniz. En güncel yayınları takip edebilmek için A2 TV resmi sosyal medya hesaplarından dilediğiniz hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede A2 TV müşteri temsilcileriyle de öneri, teşekkür ve şikayet konularında iletişime geçebilirsiniz:

Scroll to Top