Adidas Müşteri Hizmetleri

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1949 yılında kurulan Adidas, dünyanın en büyük spor giyim ve spor eşyası üreticileri arasında yer alıyor. Adidas, her gün dünyanın farklı noktalarında açtığı mağazalarla müşterilerine hizmet veriyor. Hizmet, ürün değişimi, iade vb. sorunlarla ilgili ise Adidas çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Adidas müşteri hizmetleri numarası 0 850 502 61 41 olup haftanın beş günü çalışmaktadır.

Son yıllarda satış hacmini iyiden iyiye arttırmayı başaran firma, sürdürülebilir projeleri ile de ön plana çıkıyor. Adidas müşteri hizmetleri ve diğer iletişim kanallarını aşağıda sizin için açıkladık.

Adidas Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0 850 502 61 41
Geri Arama Hayır
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:45 – 18:00
En İyi Arama Saati10:00 – 11:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımı sayesinde temsilciyle direkt iletişim kurabilirsiniz.

Adidas İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası0850 502 6141
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresisupport-tr@onlineshop.adidas.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Mağaza Rehberiİncelemek için tıklayın.
İşlem RehberiAdidas tarafından sunulan işlem rehberi için tıklayın.
Posta Kodu34387
Genel Müdürlük AdresiMecidiyeköy Mahallesi Oğuz Sokak RönesansBiz Plaza No:4, Şişli, İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 355 36 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Adidas Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adidas müşteri hizmetleri en sık aranılan çağrı merkezleri arasında bulunuyor. Özellikle son yıllarda ünlülerle tasarlanan koleksiyonların bu konuda etkisi büyük. Gelin, şimdi Adidas ile ilgili en fazla merak edilen soruları inceleyelim! Siz de merak ettiğiniz her soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

Adidas Kim Tarafından Kuruldu?

adidas kurucusuAdidas’ın ilginç bir kuruluş hikayesi vardır. Adolf (Adi) Dassler ve abisi Rudolf Dassler, 1920’li yıllarda evde spor ayakkabı üretimi yapmaya başlarlar. 1949 yılında şirket resmiyete dökülür ancak kısa süre sonra da abi kardeş ayrılır. Abi Rudolf Dassler, ayrılığın hemen sonrasında Puma markasını kurar.

Adidas Hangi Ülkenin?

adidas logoAdidas, Alman merkezli spor giyim üreticisidir. Günümüzde üretimlerinin büyük bir kısmı Malezya’da yapılır. Adidas Türkiye fabrikası ise giyim ürünlerini üretmektedir. Markanın, diğer birkaç ülkede de fabrikası bulunuyor. Şirket 1990’lı yıllarda aile şirketi olmaktan çıkmış ve dünyanın sayılı firmaları arasına girmiştir.

Adidas Koleksiyonları Nelerdir?

adidas koleksiyon

Adidas neredeyse efsaneleşen Superstar koleksiyonunun yanı sıra her dönem ünlü kişilerle birlikte işbirliği kurar. Aynı zamanda her koleksiyon farklı bir özellik taşır:

  • Yeezy Boost: Kanye West tarafından tasarlandı
  • Stan Smith: Ünlü tenisçi Robert Haillet için tasarlanmıştır
  • x Ivy Park: Beyonce ve Adidas marka ortaklığı
  • Ultraboost: Adidas ve Alman kimyagerler tarafından geliştirilen özel bir madde ile üretilen ayakkabı serisi
  • Predator: Adidas futbol kramponları
  • ZX: Marvel Ironman hayranları için özel tasarlanır.

Adidas Ürün Değişimi Nasıl Yapılır?

Adidas mağazalarından satın aldığınız ürünleri, aynı yerden veya farklı şubelerden değiştirebilirsiniz. Ancak online sipariş verilen ürünlerin değişimi yapılmıyor. Bunun için aldığınız ürünü kargo yoluyla iade etmeniz ve yeniden sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Adidas Sahte Ürün Nasıl Anlaşılır?

adidas sahte urunEn çok taklit edilen ve sahte üretimi yapılan markalardan biri Adidas’tır. Markanın sahte ve orijinal ürünlerini ayırmak ise çok kolaydır. Orijinal Adidas giyim ürünlerinde kıyafet etiketlerinde bir seri numarası yazar. Seri numarasını internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Adidas ayakkabılarında ise dilin altında bir seri numarası belirtilir. Bu seri numarası ayakkabının çiftlerinde farklıdır. Aynı zamanda hem giyim hem de ayakkabılarda dikişler sık ve sağlamdır.

Adidas Kargo Ücreti Nedir?

Adidas kargo ücreti standart 7,90 TL olarak belirlenmiştir. Ancak kurye ile hızlı teslimat aynı gün içinde teslim yapar ve 22,90 TL ile ücretlendirilirsiniz. Öte yandan 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Adidas Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Adidas online mağazalardan aldığınız ürünleri Sipariş Takibi sayfası ile takip edebilirsiniz. Sipariş numarası ve e-mail adresinizi girdiğinizde kargo durumunu görebilirsiniz. İlgili sayfayı ziyaret etmek için tıklayın.

Adidas Siparişi İptal Edilir Mi?

Online mağazalardan verilen siparişi iptal etmeniz mümkün değildir. Ancak size teslimat yapıldığında ürünleri iade edebilir veya kargoyu geri gönderebilirsiniz. İade ödemeleri genellikle bir hafta içinde yapılır. Sipariş ile ilgili ayrıntılı bilgileri incelemek için tıklayınız.

Scroll to Top