Adil Işık Müşteri Hizmetleri

adil ışık müşteri hizmetleri

Alışverişlerinizle ilgili her türlü konu için Adil Işık müşteri hizmetlerine telefon numarası olan 0 212 295 60 75 ve 444 3 235 üzerinden müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi

Adil Işık’ın, tüm soruları, önerileri ve şikayetleri için hizmet veren 444 3 235 numaralı çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Adil Işık çağrı merkezine hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Merkez ofiste bulunan Adil Işık Hazır Giyim Tic. A.Ş.’nin müşteri hizmetleri numarası (+90) 212 295 60 75’tir. Bu numaradan Adil Işık hakkında ek bilgi alabilir ve öneri, şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca 444 3 235 numaralı telefonu da arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

  • Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 3 235
  • Genel Merkez Telefon: (+90) 212 295 60 75

İletişim Formu

Adil Işık müşteri hizmetleri ile irtibat kurmak isterseniz, firmanın iletişim formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Adil Işık Mağazaları ve Satış Noktaları

Adil Işık Group, Türkiye genelinde ve yurtdışında adL markasıyla tanınan mağazaları ve satış noktaları ile hizmet vermektedir. Bu mağazalar, müşterilerine modayı en yakından takip eden, kaliteli ve şık ürünler sunar. Size en yakın mağazayı bulmak için Adil Işık’ın mağaza arama sayfasını kullanabilirsiniz.

Sipariş, Kargo ve İade İşlemleri

Kargo ve Teslimat

Siparişlerinizi verirken, sistem sizlere beden seçenekleri sunar ve seçtiğiniz ürünün stok durumu hakkında bilgi verir. Siparişleriniz, hafta içi iş günlerinde MNG Kargo ile gönderilir ve kargo süreçleri ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme e-posta yoluyla sağlanır.

  • Siparişlerinizi adL web sitesi üzerinden verebilirsiniz.
  • Kargo süreçlerinde MNG Kargo ile çalışılmaktadır.

İade ve Değişim İşlemleri

Eğer satın aldığınız ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile geri gönderilmesi şarttır. İade gönderilen ürünlerin yanında, siparişin bir parçası olan fatura ve diğer belgelerin de eklenmesi gerekmektedir.

  • İade süreci: Ürünlerin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde gerçekleştirilmelidir.
  • İade şartları: Ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleriyle birlikte gönderilmesi.
Scroll to Top