Agoda Müşteri Hizmetleri

agoda musteri hizmetleri

Online otel rezervasyonları ve seyahat hizmetleri ile öne çıkan Agoda, müşterilerinin olası sorunlara karşılık olarak rezervasyon iptali, ödeme ve değişiklik hizmetleri için iletişim kanalları üzerinden işlem yapmalarını sağlar. Singapur merkezli olarak faaliyet gösteren firma, online seyahat siteleri arasında Türkiye’de ön plana çıkmayı başarmıştır. Agoda iletişim merkezi üzerinden firmanın hizmetlerine dair işlem yaparak kurumsal destek almanız mümkündür. Birçok farklı seyahat seçimini bir arada sunarak erken rezervasyon fırsatları sunan firma, müşteri hizmetleri desteği ile de kaliteli bir hizmet sağlar.

Agoda Müşteri Yardım/İletişim Merkezi

Agoda iletişim merkezi üzerinde yer alan doğrudan ve online iletişim kanalları ile kurumsal çözüm önerileri ve müşteri desteği alabilirsiniz. Geri ödeme işlemlerinde e – posta veya çağrı merkezi telefon numarası üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Ancak iletişim numarası üzerinden yapacağınız görüşmeler uluslararası ücretlere tabi olacaktır.

Agoda Online Müşteri İletişim Formu

Online seyahat sitesi hizmetleri sunarak müşterilerinin otel ve seyahat rezervasyonlarında yardım sunan firma aktif olarak herhangi bir iletişim formu üzerinden hizmet sunmaz. Bu nedenle müşterilerin farklı iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamaları gerekmektedir. Müşterilerin her türlü konuda sorunlarını bildirmesi ve hızlı çözüm önerileri almaları için kullanabilecekleri iletişim kanalları; Müşteri Destek Sayfası üzerinde açık bir şekilde belirtilmiştir.

Agoda İletişim E – Mail Adresi

privacy@agoda.com adresi üzerinden firma ile e – posta yöntemiyle iletişime geçmeniz mümkündür. Mobil veya web arayüzünü kullanarak firmanın online sayfalarına erişim sağlayan müşterilerin, hesap bölümünde yer alan iletişim kanalları üzerinden e – mail veya diğer yöntemler ile görüşme sağlamaları mümkündür. E – posta ile bildirimleri belirlenen yöntemlerle ileten müşterileri için 24 saatten daha az bir sürede dönüş yapılmaktadır. Her konuda talep, istek ve önerilerinizi iletebileceğiniz iletişim kanalları arasında farklı seçenekler yer almaktadır.

Agoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Üyelik hesabı ve SSS bölümlerinde sorunların çözümü için yanıt alamayan müşterilerin 7/24 arayabilecekleri iletişim hattı üzerinden görüşme sağlamları mümkündür. Çağrı merkezi üzerinden firma temsilcisi ile görüşmek diğer iletişim yöntemlerine göre çok daha zorlu ve uzun süreli olabilir. Çağrı merkezi telefon numarasını aramanız halinde uluslararası ücret kuralları geçerli olacaktır.

  • Agoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +44 (0) 20 3027 7900

Agoda Şikayet Hattı

Agoda online rezervasyon hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları güncel iletişim kanalları üzerinden ileterek hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Müşteri destek sayfaları ve hizmet/kullanım koşulları sayfaları arasında yer alan kanallar üzerinden şikayetlerinizi bildirmeniz mümkündür. Yurt dışı merkezli olarak faaliyet gösteren firma ile çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlamanız tam anlamıyla çözüm önerileri almanızı sağlamayabilir.

  • Agoda Şikayet Hattı: +65 641 552 90

Üzerinden iletişim kurmayı deneyebilir veya Agoada Kullanım Koşulları ve Agoda SSS sayfaları üzerinden en etkili iletişim kanalarının hangileri olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Telefon ile iletişimde yurt dışı ücretleri geçerli olacaktır.

Agoda Resmi Sosyal Medya Hesapları

Agoda sosyal medya hesapları üzerinden firma ile çok daha hızlı ve etkili iletişim kurmanız mümkündür. Diğer iletişim kanallarının dışında güncel sosyal medya adresleri üzerinden firma ile etkileşime girerek kısa sürede sorunlarınız için etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Türkiye’deki kullanıcıların resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak yapacakları işlemlerde popüler tüm sosyal medya platformlarını kullanmaları mümkündür. Agoda kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top