Airfel Müşteri Hizmetleri

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tarihi 1999 yılına dayanan bir markadır. İlk olarak klima ekipman teminini gerçekleştirme konseptiyle kurulmuştur. İlerleyen yıllarda gösterdiği gelişimle tamamen kendi üretimi olan ürünleri ortaya çıkarmış olmasıyla ün kazanmıştır. 2001 yılında Sanyo Holding ile ortaklık imzalamıştır. Ortaklığın ardından ısıtma, soğutma ve aynı zamanda iklimlendirme teknolojisiyle beraber kullanıcılar için farklı modeldeki ürünleri sunmuştur. Türk markası olarak başladığı tarihe, 2011 yılında Japon menşeli marka olan Daikin’e satılarak devam etmektedir.

Kombi, klima, infrares ısıtıcılar ve panel radyatörler en çok satılan ürünleri konumunda yer almaktadır. Özellikle kombi-klima teknolojisinde geliştirdiği teknolojiyle beraber bireysel açıdan kullanımda fark yaratan ürünleri satışa sunmaktadır. 276 bayi ve 398 servis ağına sahiptir.

Airfel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim numarası ile her konuda yardım ve destek alabilirsiniz.

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 999 0

Arama Terimleri: airfel çağrı merkezi numarası, airfel iletişim bilgileri, airfel müşteri hizmetleri, airfel müşteri hizmetleri numarası, airfel telefon numarası, airfel irtibat tel, airfel şikayet, airfel şikayet var, airfel mail adresi, airfel destek hattı, airfel çağrı merkezi, airfel iletişim numarası

Scroll to Top