Ak Sigorta Müşteri Hizmetleri

AKSigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Sigorta 1960 yılından beri 580 çalışanı ile hizmet sunan bir sigorta şirketidir. 2011 yılında Belçikalı şirket Ageas ile ortaklık kuran Aksigorta, dünyanın pek çok bölgesine de hizmet vermektedir. 190 yıldan fazla tecrübesi ve bilgi birikimi ile de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Aksigorta, Sabancı Holding tarafından kontrol altında tutulan bir şirkettir.

Hatta şirketin Akbank ile de bağlantısı bulunmaktadır. Hayat sigortası ya da farklı alanlarda sigorta yaptırmak isteyen müşterilere de kaliteli hizmet sunmaktadır.
Neden Ak Sigorta?

Ak Sigorta yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle de pek çok firma ve bireysel müşteri Ak Sigorta’dan hizmet almaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde tecrübe edinmiş olması ve Sabancı Holding’e bağlı olarak çalışması da güven oluşmasının ana nedenlerinden biridir.

Asya ve Avrupa üzerinde yoğun bir şekilde çalışan Ak Sigorta, son derece geniş bir müşteri portföyüne de sahiptir. Hatta Türkiye’nin en önemli şirketleri bile Ak Sigorta ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

AKSigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 27 27

Arama Terimleri: aksigorta iletişim bilgileri, aksigorta deste hattı, aksigorta iletişim, aksigorta müşteri temsilcisi, aksigorta çağrı merkezi numarası, aksigorta şikayet, aksigorta telefon no, aksigorta numarası

Scroll to Top