Akakce.com Müşteri Hizmetleri

Akakce.com İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin kurumsal e – ticaret platformlarından biri olan Akakce, müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetleri için kaliteli ve hızlı kurumsal iletişim kanalları üzerinden destek vermektedir. Firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde her konuda bildirimde bulunarak firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik destek alabilirsiniz. Yardım merkezi üzerinde yer alan iletişim kanalları ve yöntemlerini takip ederek online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanmadan iletişim kurmanız mümkündür. Akakce.com iletişim sayfasını ziyaret ederek güncel iletişim metotları hakkında bilgi sahibi olabilir ve firma hakkında geri bildirimlerinizi günün her saatinde iletebilirsiniz.

Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akakce.com müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak çağrı merkezi üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Alışverişleriniz için üyelik hesabınızı oluşturduktan sonra tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Mobil uygulamalar veya resmi web adresi üzerinden ayrıca çağrı merkezi dışında çok daha hızlı bir şekilde firma ile görüşme kaydedebileceğiniz yöntemleri belirlemeniz mümkündür. İletişim numarasını kullanarak firma temsilcisi ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 312 210 12 29

Akakce.com İletişim ve Yardım Merkezi

Akakçe ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda firma üzerinden işlem yapmadan önce işlem rehberi ve hakkımızda bölümünde yer alan bilgileri kontrol ederek alışverişler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden aktif olarak hizmet sunmayı başaran firma müşteri memnuniyeti için üyelik hesabına sahip müşterilerine hızlı destek sunar.

Akakce.com İletişim Formu

Firmanın iletişim formuna erişim sağlamak ve güncel tüm iletişim yöntemlerini görüntülemek için üyelik hesabı oluşturmanız ve hesabınıza giriş yapmanız gerekir. ‘’Hesabım’’ bölümünde yer alan iletişim formu ve kanallarını kullanarak firma ile doğrudan görüşme sağlamanız mümkündür. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin tüm konularda online iletişim formu ve diğer güncel araçları kullanarak yardım almanız mümkündür.

Akakce.com İletişim E – Posta Adresi

Akakce.com üzerinden yaptığınız ürün ve hizmet alışverişlerine ilişkin bildirimlerinizi iletmek için herhangi bir e – posta adresi kullanmanız mümkün değildir. Bunun yerine online işlemler sayfası üzerinden hesabınız ile iletişim araçlarını kullanabilir ve taleplerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Bunun dışında herhangi bir müşteri hizmetleri iletişim e – posta adresini kullanarak firma ile görüşme sağlamanız mümkün olmayacaktır. Firmanın kayıtlı elektronik posta adresi (KEP adresi): akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr olarak belirlenmiştir.

Akakce.com Şikayet Hattı

Akakçe üzerinden yapacağınız veya yaptığınız tüm alışverişleriniz için ürün ve hizmet işlemlerine yönelik şikayetlerinizi firmaya kısa yoldan iletmek için özel bir iletişim kanalı belirlenmemiştir. Bu nedenle şikayet bildirimlerinizin tamamını diğer güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz gerekir.

  • Akakce.com Şikayet Hattı: 312 210 12 29

Akakce.com Sipariş/Kargo Takip

Akakce.com adresi üzerinden vereceğiniz siparişlerin ardından gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş takip sayfası üzerinden kargo takibi yapmak için üyelik hesabınıza erişim sağlamanız gerekir. Hesabım bölümü üzerinden ‘’kolay siparişlerim’’ üzerinden sipariş detayları görüntülenebilir.

Akakce.com Sosyal Medya Hesapları

Akakçe’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel indirim kampanyaları, yeni ürünler ve duyurular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firma ile ilgili ürün ve hizmet sorunlarına yönelik geri bildirimlerinizi de vermeniz mümkündür. Akakçe resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top